Soliteint

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lábápolók

A készítmény izzadásgátló, dezodoráló hatását Locron (Aluminium klórhidrát) biztosítja. A lábakat szárazon tudjuk így tartani, megakadályozhatjuk a gombák és baktériumok elszaporodását. Mindennapi használata megakadályozza a kellemetlen izzadás kialakulását, de nem szárítja ki a láb bőrét.

• Bőrtápláló, hidratáló komponense a Karitévaj.
  • Avokádóolaj komponense miatt tartalmaz fitoszterineket, vitaminokat
  • (A-, B-, C-,D-), lecitint, mely a bőrbe könnyen felszívódik, bőrregeneráló hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia