Soliteint

Ár:   720 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók

Magas minőségű, természetes magőrleményeket (olíva- és barackmag) tartalmazó finom, lime illatú testradír, mely az elhalt hámsejteket gyengéden távolítja el. Különleges mandula és kukui olaj tartalma táplálja és regenerálja a száraz bőrt, mely rugalmasabbá, élettelibbé, simábbá válik.

Csomagolás: csavarmenetes PP tégelyben, védőlapkával ellátva.

Kiszerelés: 200 ml

Jelizz

2022. április 24.

Egy picit zavar hogy citrom/lime illata, viszont apro kis szemcsei vannak amik nem bantanak. Finoman radiroz igy arca is merem hasznalni. Nem latom hogy simabb lenne a borom vagy hogy puhabb. De biztos jobb mintha valamilyen szintetikus borradirt hasznalnek. Elfogom hasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

6vilag

2022. január 28.

Hónapokkal ezelőtt vettem, jó nagy kiszerelés, meglepően alacsony áron.
A szemcsék benne finomságuk ellenére jól radíroznak, és jó bárhova. Meglehetősen univerzális jó, kézre, lábra, testre és még arcra is használtam már. Pedikűrnél lábáztatás előtt és után is, nagyon jó. Puhitja a bőrt, szemcséi finoman távolítják el az elhalt hámsejteket.
Tényleg finoman hámlaszt, a szemcsék nagysága nem okoz felszíni sérüléseket, pont jól el van találva a méretük. Illata kellemes, citromos. Óriási kiszerelés sokáig elég még így is, hogy használom mindenhova.
Viszont a vége felé eluntam, már kicsit idegesített az illata, most úgy érzem egy darabig nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 28.

Hónapokkal ezelőtt vettem, jó nagy kiszerelés, meglepően alacsony áron.

asdf27

2021. december 27.

Remek termék. Nyak, felkar, hát környékén szoktam használni és nagyon jó. Az illata citromos mosogatószerre emlékeztet, de ne tántorítson el senkit, mert nem marad meg a bőrön. A szemcsék megfelelő méretűek, túlzottan dörzsölni nem szükséges, szépen tisztít, puha bőrt hagy maga után.

update: Legeslegjobb talp/sarok/lábápoló radír. Miután Dr Dray megtiltotta, hogy a könyök/térd bőkeményedését radírozzuk, és a szemcsés testradíroknak ezt a funkciót javasolta, így én is itt használom, azóta sarokreszelőt nem nagyon (nem vagyok komoly bőkeményedésekre hajlamos).
Ahogy valaki más is írta, tényleg olajos, hidratált érzetet hagy maga után.

Ombia 10% urea lábápolót nem veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 27.

Ahogy valaki más is írta, tényleg olajos, hidratált érzetet hagy maga után.

Ombia 10% urea lábápolót nem veri.

heiserfanni

2021. november 21.

Iszonyatosan műcitrom illata van :( nagyon nem szeretem emiatt.. Nekem nagyon száraz a bőröm, hiába radírozom vele, zuhanyzás után ugyanolyan száraz mint volt, nem látnám abszolút hogy dolgozna. Határozott NEM nekem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

k.boglarka

2020. július 7.

Ár értékarányban tökéletes. Kellemesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Ár értékarányban tökéletes. Kellemesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm.

aniko_farago

2020. június 9.

Az illata nem zavaró. Nagyon finoman radíroznak az apró szemcséi. Az ára megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Titanilla10

2020. április 14.

Végre egy radír ami nem csak simogat meg radirozgat igaz apró szemű de azok pont jól nem túl erősen nem túl gyengén radiroznak.Illatra nekem a Maoam cukorka jut eszembe.De nem tartós lemosod eltűnik az illat is de marad a hihetetlenül puha hidtartált bőr.Igaz nem elég csak lezuhanyozni kicsit le kell mosogatni mert ragaszkodók a kis szemek.Nem szárít inkább kicsit olajos hidratált hatás van utána.Szerintem àr érték arányban legjobb amit valaha próbàltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Alexia

2020. február 26.

Imádom az illatát. A benne található finom szemcsék jól radíroznak. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Viki9727

2019. december 21.

Nagyon jó illata van, szuperül radírozza a bőrt. A szemcsék elég nagyok, és erősek. Csak nagyon gyorsan fogy, az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

zdoreebaba

2019. június 29.

Végre magyar termék! Amint megláttam a Rossmann polcain leértékelve azonnal megvásároltam. Nekem olyan volt amikor kinyitottam a színe és kicsit az állaga, mint a kakaós tejbegríz. :) De csak kinézetre. Szeretem. Heti egyszer használtam, tette a dolgát, szuper jól tisztított, radírozott és megszabadította bőrömet a szennyeződésektől, elhalt hámsejtektől. Imádom, hogy természetes összetevők, magőrleményekkel van dúsítva. Egy igazi mix: lime, sárgabarack, olíva, mandula, kukui olaj. Nagyon bejön! A csomagolásában kicsit csalódtam, mert a tégely alja 3. használat után levált róla. Sokat nem számított, de meglepődtem. Alapvetően jó termék, simít, tisztít és szuper az állaga, illata! Nme biztos, hogy újraveszem, mert a radírokkal mostanában sokat kísérletezgetek, tervem, hogy minél többet kipróbáljak közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.