Soliteint

Ár:   720 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók

Magas minőségű, természetes magőrleményeket (olíva- és barackmag) tartalmazó finom, lime illatú testradír, mely az elhalt hámsejteket gyengéden távolítja el. Különleges mandula és kukui olaj tartalma táplálja és regenerálja a száraz bőrt, mely rugalmasabbá, élettelibbé, simábbá válik.

Csomagolás: csavarmenetes PP tégelyben, védőlapkával ellátva.

Kiszerelés: 200 ml

k.boglarka

2020. július 7.

Ár értékarányban tökéletes. Kellemesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Ár értékarányban tökéletes. Kellemesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm.

aniko_farago

2020. június 9.

Az illata nem zavaró. Nagyon finoman radíroznak az apró szemcséi. Az ára megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

Titanilla10

2020. április 14.

Végre egy radír ami nem csak simogat meg radirozgat igaz apró szemű de azok pont jól nem túl erősen nem túl gyengén radiroznak.Illatra nekem a Maoam cukorka jut eszembe.De nem tartós lemosod eltűnik az illat is de marad a hihetetlenül puha hidtartált bőr.Igaz nem elég csak lezuhanyozni kicsit le kell mosogatni mert ragaszkodók a kis szemek.Nem szárít inkább kicsit olajos hidratált hatás van utána.Szerintem àr érték arányban legjobb amit valaha próbàltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Alexia

2020. február 26.

Imádom az illatát. A benne található finom szemcsék jól radíroznak. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Viki9727

2019. december 21.

Nagyon jó illata van, szuperül radírozza a bőrt. A szemcsék elég nagyok, és erősek. Csak nagyon gyorsan fogy, az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

asdf27

2019. december 19.

Remek termék. Nyak, felkar, hát környékén szoktam használni és nagyon jó. Az illata citromos mosogatószerre emlékeztet, de ne tántorítson el senkit, mert nem marad meg a bőrön. A szemcsék megfelelő méretűek, túlzottan dörzsölni nem szükséges, szépen tisztít, puha bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

zdoreebaba

2019. június 29.

Végre magyar termék! Amint megláttam a Rossmann polcain leértékelve azonnal megvásároltam. Nekem olyan volt amikor kinyitottam a színe és kicsit az állaga, mint a kakaós tejbegríz. :) De csak kinézetre. Szeretem. Heti egyszer használtam, tette a dolgát, szuper jól tisztított, radírozott és megszabadította bőrömet a szennyeződésektől, elhalt hámsejtektől. Imádom, hogy természetes összetevők, magőrleményekkel van dúsítva. Egy igazi mix: lime, sárgabarack, olíva, mandula, kukui olaj. Nagyon bejön! A csomagolásában kicsit csalódtam, mert a tégely alja 3. használat után levált róla. Sokat nem számított, de meglepődtem. Alapvetően jó termék, simít, tisztít és szuper az állaga, illata! Nme biztos, hogy újraveszem, mert a radírokkal mostanában sokat kísérletezgetek, tervem, hogy minél többet kipróbáljak közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Betti21

2019. április 24.

Ez egy nagyon jó testradír, heti két alkalommal használom és pihepuha utána bőröm, bőrsimítást nem tapasztaltam. A szemcsék pont megfelelőek nem sértik fel a bőrt, viszont alaposan radíroznak. Az illata hát egy kicsit mű, de egyébként nagyon jó kis termék és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

dorinav

2018. augusztus 25.

Igazából az ára fogott meg ennek a terméknek, főleg úgy, hogy akciós is volt. Havonta használom akár arcra, kézre, lábra, szóval egész testre és tökéletes! Egyszerűen imádom! Az illata is mennyei, arról nem is beszélve, hogy puhává varázsolja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

birdie

2018. augusztus 1.

Én is az ára miatt csabultam el, miután meguntam a kávés saját kutyulasu radirom. Nem hittem, hogy jó lesz, de meglepett a hatékonysága. Sima és selymes lesz a bőr a használat után. Elég erős a radírozo hatása szerintem. A rendszeresen ápolt lábakkal is csodát tesz. És én kézre is használtam, oda is remek. Mellesleg nem kell sok belőle, úgyhogy szerintem sokáig lesz belőle.
Csillagos ötös... lenne, ha nem lenne ennyire borzasztó az illata, vagyis inkább szaga. Először azt hittem megromlott, de mivel más is említette, így nem hinném. Emiatt le kell vonnom egy csillagot, mert bármennyire is jó, a használata kicsit szenvedés számomra, mint kényeztető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak