Solone

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. október 12.

"Annyira selymes a tapintása, mintha nem is szemhéjpúder, hanem varázspor lenne."

Szütyő Beauty blog

2017. március 28.

Nagyon sok helyen olvastam már, hogy mennyire szépen pigmentáltak és milyen minőségi selyemfényük van, és ez a kettő tulajdonság egyszerre szerintem igen ritka: nehezen találni olyat, ami nekem elnyeri a tetszésem, és minden általam támasztott szempontnak megfelel. De nekik most sikerült.

A textúrájuk puha, kenhető, könnyen használható akár ecsettel, akár az ujjainkkal eldogozva, nem porolnak, és nem okoznak nehézséget felvitel közben. Remekül pigmentáltak, minden ígéretet betartanak, csodálatosak tényleg! Szemhéjalappal akár 10 órán át is mozdulatlanok maradnak, és pont annyira elevenek a színek, mint amikor felkerültek a szemhéjamra.

Egyetlen apró problémám van velük - nem minőségbeli inkább csak praktikum - de ezek palettába "tölthető" kis mini mono szemhéjpúderek, amelyek egy papírdobozban, és azon belül is, egy műanyag tartóban érkeznek. De ha nekünk nincs palettánk, amibe ezeket pakolni tudjuk, szegények csak árválkodnak tető nélkül a többi sminkünk mellett, ami gondos odafigyeléssel sem az igazi. Én egyelőre elvagyok velük - bár így csakis itthon tudom őket használni, magammal már semmiképp nem vinném - de egy kis műanyag tetőt elviselnék rajtuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.