Solone

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   0,7 g

"Ezzel a szemhéjtussal szuperkönnyű gyönyörű, éles, tartós, intenzív fekete tusvonalat húzni. És még attól sem kell tartanod, hogy aztán elkenődik. 7 másodperc alatt fixálódik, hogy aztán akár extrémebb körülmények között is ugyanolyan csodaszépen mutasson rajtad. Ezzel a tussal gyerekjáték a tusvonal meghúzása akár diszkréten hangsúlyoznád a szempilláid vonalát, akár látványos ívet alkottál."

• Vízálló
  • Dörzsölés álló
  • Olajálló
  • Intenzív, fekete szín
  • Rugalmas, könnyen használható precíziós fej
  • Egyedi kialakítású festékszívó belső szerkezet, hogy mindig egyformán intenzív, fekete vonalat kapj

KittyMitty

2018. november 10.

Első használatkor ujjongtam hogy jesszus, mostmár én is tudok tusvonalat rajzolni!! Aztán jött a második alkalom, mikor is húztam volna de olyan volt az egész, mint egy kiszáradt filctoll. A káromat szétkenegettem vele, dugdostam rá a kupakot, semmi. Végelkeseredésemben a másik, használhatatlan tusomról kentem erre a festéket és vittem fel a szememre,úgyhogy macerás volt. Egy idő csalódottan félretettem. Ma újra előkaptam, mérgemben vizet öntöttem rá és voilá szuperül működik. Rájöttem a titkára. :D
A színe egyenként nagyon szép sötét, a felvitel még számomra is könnyű, én eddig csak azért nem használtam tust,mert képtelen voltam nem elrontani, úgyhogy ez életem nagy szerelme lett.

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Tindelou

2018. október 9.

Az elején nagyon szerettem, de nagyon hamar beszáradt, és kifogyott a végéből a festék. Próbáltam rázni, a kupak oldalára nyomkodni, csíkot húzni a kezemre, megfordítani ( sajnos a másik fele henger alakú, nem hegyes, és jó vastag, alig tudtam visszadugni, és ugyanúgy nem fogott. 2 hónapig volt nyitva és kb. 10 szer használtam. Nagy csalódás, többet vártam.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

frozi

2018. április 16.

Könnyű használat, extra fekete intenzív szín. Rajtam nap végére azért megfakul ezért 4 csillag.

frozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Manka87

2018. március 22.

Nagyon tartós, vízálló és intenzív a színe, könnyű a használata :)

Manka87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Nagyon tartós, vízálló és intenzív a színe, könnyű a használata :)

Rebeka020

2016. november 8.

IMÁDOM!
Minden szó igaz amit ez a kis csoda ígér, csak ajánlani tudom annak aki egy tökéletesen megbízható tust keres!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

IMÁDOM!

angi9207

2016. október 12.

Először is: ezer köszönet Lollynak, mert ha nem posztol róla, nem találok rá soha. :D
Engem megvettek kilóra, megtaláltam A TUS-t! :D Elszoktam ettől a fajtától, így kicsit bénáztam először vele, de szép cicafarkincát sikerült vele húznom. Valóban intenzív, mély fekete színe van, és tényleg tartós. Mikor megjött, kézfejen teszteltem, 7 másodperc letelt, és valóban nagyon nehezen tudtam levakarni a bőrömről. Amúgy olyan szárazra szárad, vagy nem is tudom, furcsa, mintha egyben le tudnám húzni a rajzolt vonalat. Viszont dörzsállónak annyira nem mondanám a szememen, mert nap végén kipróbáltam, hogy végighúzom rajta az ujjam, és egy nagyon picit (deténylegpicit.) lepergett a festék, nem elmaszatolódott. Kenődni nem kenődik, felső szemhéjra nem került fel, nem mászott el a cicafarok, nem izgultam egész nap azon hogy úristenvajonemnnyirekenődöttel, szóval nagyon tuti kis tus! :D Az 5 csillagot mindenképp megérdemli. Ő az igazi, megállapodós! I-MÁ-DOM! Zseniális! :D ♥
Érdekesség, hogy nem festékkel átitatott ilyen hegy vagy mi van benne, hanem egy kis golyós cucc adagolja a festéket.

angi9207
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.