Sonett

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml, 1 liter és 10 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Limadunia, Módosítva: 2019. március 27.

Kiszerelés:   300 ml, 1 liter és 10 liter
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Kímélő, ápoló, folyékony szappan a kéz és az egész test számára a tiszta levendulaillat nyugtató hatásával. A szappan előállításához felhasznált oliva és kókuszolaj, valamint az illóolajok 100%-ban ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból vagy vadon termett növények gyűjtéséből származnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lolkabolka

2021. szeptember 9.

Finom levendula illata van! Folyékony szappan, ez tényleg felfőzött szappan folyékony formában. Használtam kézmosáshoz, tusoláshoz, intim lemosónak és arclemosónak is. Teljesen elégedett voltam vele. Online szoktam rendelni krémeket, akkor mindig teszek Sonett literes folyékony szappant a kosaramba. Olyan 3500.- forint körül van az ára a literes kiszerelésnek. Teljesen természetes főzött szappan, finom levendula illattal, szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.