Sonia Kashuk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Zsíros

• Parabén mentes formula
  • Könnyen felvihető
  • Hidratál és puhít
  • Felszívja a felesleges olajat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Dimethicone, Isododecane
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.