Sonia Rykiel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Összetétel: ibolya, rózsa, jázmin, bors, bőr, ámbra, musk

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

AniR

2017. június 6.

Igazán különleges illat. Vagány, izgalmas 90-es évek életérzését közvetítő parfüm. Nagyon erős és tartós, én épp hogy csak egy picit fújtam magamra - így kiadós is volt. Szerintem inkább hideg időre való illat, mivel van egy kis súlya.
Úgy tudom, hogy már nem gyártják... Várom, mikor csinál valaki valami épkézláb koppintást belőle. Miss you SRW.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Oeminoemi

2016. október 8.

Szomorú_dolgok_mappa_negyedik_tétel

Pötyke vagány csaj, szereti a répafarmert, a vállat szabadon hagyó pulcsit, a szegecseket minden mennyiségben, a plüssmackóját, a kitűzőket, a tükör-metál körömlakkot, a nagy fülbevalókat, a dauerolt hajat, 90-as évek burda magazinjait,....és itt fejezem be a dolgot. Ez is egy olyan alkotás, ahol (érzésem szerint) a kampány által sugallt kép nagyon távol áll attól amit ez az illat tartogat a számunkra. A csomagolás design inkább a mai "cukorbogyó" túladagolásban szenvedő jelöltekhez illene, nem ehhez a füstös-rózsás-bőrös ibolya bombához. Meleg, rúzsos, púderes, pezsgős illat. Van benne valami színházi poros, kulisszás attitűd is. Egy színésznő öltözője elevenedik meg. Az asztalkája, amit sok kis villanykörte világít meg, rúzsok, tégelyek, kencék, ecsetek hevernek rajta. Selyem köntös, jelmezek, kávé és cigaretta...ennek a szépségnek is mennie kellett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Szomorú_dolgok_mappa_negyedik_tétel

Bélabá

2013. október 4.

Van szerencsém birtokolni belőle egy üveggel :-) Egy finom, könnyű lágy illat, rajtam elsősorban a rózsa és a pink bors dominál finom púderességgel, de a háttérben érződik a yuzu és a pezsgő is. Rajtam az ibolya egyáltalán nem érződik, de sebaj, mert így is egy nagyon szerethető kis illat :-) Viszonylag bőrközeli, tavaszra való illat, tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 4.

zsazsizsizsa

2012. június 16.

Mára elég nehezen beszerezhető ez az illat sajnos :(( még pár üveggel biztosan fellelhető)
Csodás púderes, ibolyás parfüm, de nem negédes, inkább simogató, komfortos, és a bőrös jegy miatt egy cseppnyi vagányság is keveredik a történetbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 16.