Specchiasol

Ár:   3380 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 3380 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaperMama, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Okokucko.hu, 3380 Ft

Intenzív hidratáló és bőrtápláló Aloe gél, védő és regeneráló hatással, minden bőrtípusra, arcra és testre egyaránt.

A termék oldószeres kivonás nélkül lett előállítva, így őrizi az Aloe Vera levelének belső géljében található szerves alkotóelemeket. A termék szűrés nélkül kinyert nedve friss és legalább 5 éven át érett levelek belső géljét foglalja magában, víz, cukor vagy alkohol hozzáadása nélkül. Az összetevők természetesek és módosítatlanok maradnak, mintha csak most szedték volna le őket. A felhasznált Aloe Vera műtrágyát nem használó termelőtől származik.Paraben, SLS, SLES, mesterséges szín és illatanyag mentes. Aloe tartalma és tisztasága a Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács által igazolt.

Ár: 3380 Ft , Eladó: Okokucko.hu
kottakitta

2019. október 9.

Brutálisan leégtem nyáron egy pénteki napon a Palatinuson. Hazafelé ezt vettem meg egy bioboltban. Először félóránként, aztán kétóránként kentük fel a hátamra, lábam hátsó részére, iszonyúan itta be a bőröm. A köv. 2 napban folyamatosan toltam fel a bőrömre. Az égés gyönyörűen barnulássá változott, HÁMLÁS NÉLKÜL!! Ilyen még nem volt, hogy leégtem és nem hámoljon a bőröm! Elképesztő sokat tud ez a termék. Hát, mit mondjak, 100% aloe. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

tonic

2019. március 31.

2017.dec.30.
Még egyszer Rómában néztem ki egy patikában,de mivel túl nagy volt a kiszerelése,nem tudtam megvenni,hiszen csak kézipoggyásszal voltam. Szerencsére itthon megtaláltam egy webshopban, és nem is került ennyibe,mint itt írják az árát. nagyon szeretjük, arctól kezdve (oda csak keveset,mert összehúzza,bár utána nyugodtan elbír valami zsírosabb krémet is), viszketés,bőrirritáció,cipőtől fájó ujjtól kezdve bármire jó,nyáron csípésre is fogom,mert a szúnyogok nem kímélnek.. Szóval szinte bármire jó, és a leírt tisztasága és kinyerése különösen szimpatikus egyébként,azért is kerestem addig,míg ezt itthon megtaláltam. Szóval ajánlom nyugodtan mindenkinek.
update:
továbra is nagyon szeretjük,sokáig elég egy tubus, sok mindenre jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 31.

2017.dec.30.
update:
továbra is nagyon szeretjük,sokáig elég egy tubus, sok mindenre jó

gy1betti

2018. december 11.

Alapvetően haj és arcápolásra használom. Hajpakolaskent kiválóan funkcionál, a hajtovekre szoktam kenni belőle, a hajvegekre pedig extra szűz kokuszolajat. Havi 2-3 hajpakolas, és érezhetően gyorsabban nő a hajam, fényesebb, nem toredezik.
Arcra kenve pedig kicsit húz, ezért avokado olajjal szoktam keverni, nagyon jó a ráncokra és a pattanásos bőrre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Nitus90

2018. július 22.

Nem mondom, hogy olcsó, viszont jó :) kellemes géles állaga van. Igazából bármire lehet használni. Nálunk mindig van belőle itthon egy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

arnimama

2018. április 5.

Néhány csepp csipkebogyó olajjal keverve tökéletes éjszakai hidratáló krém pattanásos bőrre (a csipkebogyó olajtól kicsit sárgás lesz a bőr, ami kb. egy fél óra alatt elmúlik, ezért reggel nem ajánlom a használatát). Csak magában a gél kicsit szárít de így keverve mindennapos arcápoláshoz kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 5.

Morgen

2017. december 30.

Nagyon szereti a család. Mindenki használja szúnyogcsípésre, égésre,nap égésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Nagyon szereti a család. Mindenki használja szúnyogcsípésre, égésre,nap égésre.

AkInImOd

2016. május 24.

Nem értem, mi a puttypuruttytól égett a bőröm: még a fügekaktuszos-teafaolajos tesójánál azt hittem, a teafaolaj csíphet, afelett elnéztem... de a tömény aloe vera gél miért csípte pirosra az arcomat az első néhány használatnál? :S Ez a 3-4. nap körül elmúlt, de eléggé dühített.

A másik sokkal jobban bevált, ennél az első alkalmakkor megjelenő arc csípésen felül semmit nem tapasztaltam. Illetve, egy dolgot mégis: borotválkozás után jót tesz a lábaimnak (azokat sosem csípte). Csak ezért nem nullázom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

grizus

2016. január 24.

Anyumtól kaptam karácsonyra, mert tudja, hogy szeretem az aloét. Jó kis gél, krém alá, a nyakamra is kenem, mert oda utálom a krémet mert ragad, de ez nem. Dermaroller utáni napokban nem használok hyaluront, így akkor bővebben kenem, önmagában is elég jól hidratál, de azért teszek rá mást is. Szerintem jó.

Update: pár napig nem volt a sima aloém, amit első rétegben szoktam felkenni és ezt használtam. Néhány nap után feltűnt, hogy felkelés után tök száraz a bőröm. Szóval arcápolásra nem a legjobb, de másra attól még oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Anett0707

2015. november 19.

Nagyon jó kis kence, akármi mikor kijön rajtam egy pattanás már kenem is és másnapra semmi. Szúnyog és bármilyen csípésnál a vizsketést elmulassza. Égésre is fantasztikus. Még az ára is aránylag viselhető a kiszerelése miatt. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Cristally

2015. május 30.

Minden nap használom, sebekre, epilálás/gyantázás után, könnyű hidratálóként az arcra (iszonyú pici kell belőle, hogy ne húzza össze a bőrt), sőt, bárhova kenhető irritáció nélkül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate