Spirit

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   drogériák

"A parfümben a csodálatos körte és feketeribizli gyümölcsös illatjegyei mellett a lenyűgöző írisz, jázmin, narancsvirág, tonkabab, praliné, valamint a pacsuli és az érzéki, finom vanília is felfedezhető."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Bonnieoo7

2021. június 17.

Nehezen választottam ki, mert maszkban összevissza fújkáltam, mire nagy nehezen ezt választottam. Nekem ez egyértelműen La vie est Belle, amit már nem annyira szeretek, mert túl édes nekem, de mindegy mert amúgyis akciós - 1200 Ft most az R...ban. Későbbre tervezem használni, majd ősszel inkább. Mire a 30 ml elfogy, addigra úgyis megunom, s majd veszek mást a márkától. Most a kéket használom nyáron, a meleg évszak végére úgyis elfogy. Aztán majd decemberben úgyis lesz mind2 drogériában minden parfümre 50% akció, s veszek kettő másmilyet, pl. Cashmere, meg Cherry blossom. A kéket imádom, mind közül az a kedvenc! Nagyon megszerettem őket - tudom, hogy replika, de viszonylag tartós, finom illatú, zavaró mellékzönge nélkül és klasszul kézreáll, v.mint. táskabarát. 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 17.

narcissus

2019. október 17.

Nekem nagy meglepetés ez a - hihetetlenül, már-már nevetségesen alacsony fogyasztói árú - parfüm!
Ajándékba kaptam, ekkor néztem utána alaposabban, hiszen eddig még csak nem is hallottam róla. Rengeteg fajta van a márkán belül, legalább 13 féle illat... Tiszta tobzódás :)
Állítólag a Graceful beauty nagyon hasonlít az Mugler-féle Angelre, a Spirit Of Cashmere Musk pedig egy az egyben Dior Hypnotic Poison... Ez utóbbit még nem illatoltam, ezért erről nem tudok nyilatkozni, de az előbbi valóban nagyon hasonlít az Ange-re! (A Hypnotic Poison nem tartozik a kedvenceim sorába, így arról nem is igen tudom majd megírni a véleményemet, nem fogom kipróbálni.)
De a Graceful beauty-t ma "bevetem" - első illatolásra tényleg tiszta Angel -, ezért 4 csillag jár neki, a tartósságáról később írok...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.