St. Tropez

Ár:   14 790 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2024. május 10.

Ár:   14 790 Ft
Kategória:   Testápolás

A Self Tan Ultra Dark Violet elhozza neked az eddigi legmélyebb barnulásodat. Ezt a professzionális erősségű önbarnítót melanin erősítőkkel kifejezetten arra tervezték, hogy a barnulást az abszolút maximumra növelje. A kiváló ibolya alap kiegyensúlyozza a barnulás tónusait a természetes, gazdag, olíva alapú barnulás érdekében mindössze 8 óra alatt, tagadhatatlanul napsütötte állapotot biztosítva.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

devababa

2024. július 12.

Tesztelésre kaptam a terméket és nagyon megörültem neki, mivel eddig még csak önbarnító testápolót használtam. Felvitel előtt bőrradíroztam. Nem kesztyűvel vittem fel, hanem szabad kézzel.
Nincs hófehér bőröm. Egy délutánt hagytam rajta. Gyönyörű mély barna színt kaptam, amely egyenletes volt és nem foltos, persze nagyon alaposan kezet kellett mosni felvitel után. A szín rajtam nagyon tartós, nem kopott le hamar. Kifejezetten elégedett vagyok a e termékkel és ha nem lenne ilyen magas az ára rendszeresen használnám még télen is, mert nagyon szép színt ad. Nekem ez 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 12.

Csipetke

2024. július 10.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Megmondom őszintén ezelőtt még nem nagyon használtam ilyen terméket. De örültem, hogy kipróbálhattam egy ilyen "komolyabb" terméket. Alapban nem vagyok fehérbőrű szerencsére. De nem szoktam direktbe napozni annyira ér a nap amennyit így a mindennapokban.
Szépen egyenletesen fel tudtam vinni még így kezdőként is. Számomra nagyon izgalmas volt használni. Használat előtt leradíroztam a bőrömet.
Felkenés után kb 3 óra után lefürödtem. Nagyon szép és egyenletes lett a végeredmény. És 6 napot ki is bírt és szépen egyenletesen kopott le a bőrömről. Elfogom használni és elsőre nagyon szuper termékhez jutottam hozzá bár összehasonlítási alapom nincs de ezzel nagyon elégedett vagyok és nem gondoltam volna, hogy ez ilyen egyszerű és szép lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 10.

Salanki16

2024. július 3.

Tesztelésre kaptam a terméket.
A lábam hófehér, nagyon szép színt adott, bár kicsot sötétebre számítottam.
Aránylag sikerült jól felkennem,mert egyáltalán nem lett foltos, igaz megfelelően elkészítettem a bőrödet is.
Tartóssága nekem olyan 5-6nap volt és nem kopik csúnyán, foltosan.
Szerintem egy nagyon jó termék egyetlen hátránya talán az ára.
Nem tudom meddig lesz elég vagy mennyi újrakenésre, de erről majd jövök updatelni.
Köszönöm a lehetőséget a kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 3.

Tesztelésre kaptam a terméket.
A lábam hófehér, nagyon szép színt adott, bár kicsot sötétebre számítottam.
Tartóssága nekem olyan 5-6nap volt és nem kopik csúnyán, foltosan.
Szerintem egy nagyon jó termék egyetlen hátránya talán az ára.
Köszönöm a lehetőséget a kipróbálásra!

Darjeeling

2024. július 1.

Nyaralás után a kifakult bőröm alaposan leradíroztam és hidratáltam, ezután kentem fel a felsőtest fehér részeire viszonylag egyenletesen kesztyűvel az önbarnítót.A már nap által barnult széleknél óvatosan összedolgoztam, s pár órát fennhagytam.Meglepetésemre egészen szép egyenletes hatást mutat még a napbarnított dekoltázs mellett is, a fehér részen főként kifogástalanul egyenletes a szín.
Meg vagyok elégedve, mert kellemes középbarna színt eredményez a kreol, ám napérzékeny bőrömön, szebbet is, mint a nap.
A karom belső világos részeit is átkentem, viszonylag kontrasztmentes a felület.A kopás gyorsaságát még nem tudom megadni.Ez volt az első önbarnítóm, nekem megfelelő, érzékenységet nem okozott.Nem tudom, ár-érték arányban más termékek hogyan teljesítenek, köszönöm a tesztelési lehetőséget, igényes termék érkezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 1.

zsofi02

2024. június 26.

A Krémmániától kaptam tesztelésre. Egyelőre egyszerhasználtam, kb. 2-3 órát hagytam fent, utána csak vízzel letusoltam, így 6-8 óra múlva egy egységes, nagyon természetes színem lett. Az "Ultra Dark" effekt elmaradt, de valószínűleg, ha egész éjszaka magamon hagynám, akkor jóval sötétebb lenne, igyekszem majd úgy is tesztelni. Aki természetes szín szeretne, annak tudom ajánlani a 2-3 órás módszert. Szerencsére egyáltalán nem kopik foltosan, a felvitel sem volt vészes, bár viszonylag gyorsan kell vele dolgozni. Érdemes egyszerre csak kisebb felületre felvinni. A kéz- és lábfejemre csak a kesztyűn lévő maradékot vittem fel, így ott is tök okés volt az eredmény. Most négyest adok, mert egyébként elég drága szerintem a termék és nálam nem tartott sokáig a szín, max. 3 nap. De majd még jövök update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 26.