St. Tropez

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 6.

Kategória:   Szépítő eszközök

Puha, mosható kesztyű önbarnítóhoz

Biztosítja az önbarnítók egyenletes, csíkmentes alkalmazását és védi a tenyeret a festéktől.

Le Tan Applicaton Mitt, Önbarnító Kesztyű
Ár: 2500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Terkabarka

2018. november 13.

Jó termék, szeretem használni, könnyű tisztítani és eddig elég tartósnak is tűnik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Ricky001

2017. július 13.

Hasonlóan az előttem szólókhoz meg tudom erősíteni a tapasztalataikat. Én csak a hab esetén használom, ott viszont nélkülözhetetlen. A krémnél használva viszont nem gazdaságos, mert több marad a kesztyűben, mint ami a bőrre felmegy, azt kézzel is jól és ügyesen el lehet oszlatni, csak gyorsan kell csinálni, különben foltos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

rockroka

2015. április 19.

Az önbarnító tökéletes felvitelét biztosítja, nincsenek csíkok és foltok a használatával. Én a St Tropez érzékeny bőrűek számára kifejlesztett barnító habot használom, nagyon bevált a kettő együtt. A szivacs jó minőségű, ritkán kell csak cserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

claudia.nyilas

2014. december 21.

Tökéletes párja az önbarnítónak. Nagyon jól teríti szét a bőrön, eddig szerintem pazaroltam a termékeket, ezzel amit kifújsz, azt el is tudod szépen dolgozni. Alapdarab az önbarnító mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

Kodi

2014. július 31.

Önbarnítókhoz alapdarab, én sem értem, hogy élhettem eddig nélküle? Még a gagyi alverdével is gyönyörű eredményt értem el a használatával, érdemes megrendelni, valami 4 font körül volt. Majdnem jó eredményt kaptam a tipikus konyhai szivacsostörlővel is, de ebben azért megvan az a plusz, amiért megéri megvenni, igazi releváció ahhoz képest. A szőrtelenítő krém tényleg leszedi az önbarnítót, erre határozottan emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

wishes

2014. június 5.

Talán még az önbarnítónál is előbb érdemes beszerezni egy ilyet. Nem is tudom, hogy élhettem nélküle korábban.... Egyenletesen, pontosan lehet vele teríteni az önbarnítókat, főleg a habos állagúakat. Ja és a tenyerem sem lesz a folyamattól barna. Musthave!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.