Star Nature

Ár:   990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

via0408

2018. május 20.

Jöttem kilógni a sorbólXD Nem igazán értem ezt a sok egycsillagot. Mármint mű méz illata van, az igaz, és az is igaz, hogy nem valami tartós - mondjuk, nem vártam sokat egy 1000 forintos EDT-től, - de olyan rettegve rendeltem meg a fújkát, hogy hajaj, és ahhoz képest kellemes csalódás ért. Őszintén szólva nem hiszem, hogy agyon fogom hordani ezt az illatot - amúgy is itthoninak vettem -, de szerintem, ha valaki méz illatú szeretne lenni, arra tökéletes. (Nekem pl pont ez volt a tervem:) Kicsit emlékeztet a mézes illóolaj illatára, amit használni szoktam a lakásban. Én akácmézet érzek ki belőle, sőt, néha egyenesen cukros akácvirágot. Nagyon édes az illat, de az én orromnak nem kellemetlen, és szerencsére nincs elég erős hozzá, hogy fejfájásom legyen tőle:) Kábé azt kaptam, amit vártam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

fannc22

2016. augusztus 17.

Azta :O Mondja el valaki, ki szeretne méz illatú lenni?????? Nem csak ennél az illatnál döbbentem le, hanem pl. Banán, tiramisu, csokiturmix???!!!! Remélem ilyet senki nem fúj magára :D De még a lakásba se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

jubileum

2013. augusztus 23.

Embertelen szaga van...megszagolását sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Embertelen szaga van...megszagolását sem ajánlom.

Bibi

2012. november 12.

Hányinger kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Hányinger kategória.

natasha

2012. szeptember 6.

Úristen!! Ki akar méz illatú lenni ááá fúúúúúj ez nagyon durva, ilyet piacra dobni, meg annak is elborult az agya aki ezt egyáltalán magára fújja!!
Tegnap megszagoltam azt hittem behányok a boltban.
Ez volt a tetőpont a többi illaton felül.
Egy egész méhkas venne körül ha kilépnék az utcára tuti:DD blöe..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Tegnap megszagoltam azt hittem behányok a boltban.
Ez volt a tetőpont a többi illaton felül.
Egy egész méhkas venne körül ha kilépnék az utcára tuti:DD blöe..

Sephira

2012. május 23.

Én kedvelem a méz illatot, mint egyik illat összetevőjét egy parfümnek (a D&G The One pl. szerintem enyhén mézes és kellemes), de ez?? Nem vártam tőle sokat vagy sok jót, de semmi köze nincs a mézhez (nekem van otthon és gyakran cukor helyett használom), alulmúlta az alacsony elvárásaimat is, hihetetlen műű ''méz'' (ha lehet méznek nevezni) illata van. (Hasonló mint a L'Oréal méhpempős termékeknek, annak az illatát se bírtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

buttercup

2012. május 6.

Be kell valljam nem a kedvencem a méz illata, vmi nagyon zavar benne, de ez a "parfüm" valami hihetetlen durva,nagyon visszataszító az illata. Aki ezzel fújja be magát tuti nem normális, nem is értem hogy minek gyártották, nem hiszem hogy akkora kereslet lenne rá. Ki akar méz illatú lenni de most komolyan ?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.