Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció

hagane1994

2017. június 11.

Kellemes illata van de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Kellemes illata van de nem venném újra

BrienneLannister

2016. június 4.

Ajándékba kaptam,nagyon édes és tömény az illata amit én annyira nem szeretek egy parfümben de elviselhető ha az ember nem fúj túl sokat magára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Cilandi

2013. február 16.

Nekem bejön! Igaz, nem klasszik almás pite illat, de ha nem tudnánk miről keresztelték el az illatot? Hasonlít a H.Boss Orange illatára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Udreeh

2012. december 19.

Ennek semmi köze az almás pitéhez. Van ennél rosszabb illatú is, de ez nem emlékeztet arra, amiről elnevezték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

sissy93

2012. augusztus 17.

Bármit, csak ezt ne. A legrosszabb az összes közül. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Bármit, csak ezt ne. A legrosszabb az összes közül. :(

Laci

2012. június 30.

Almás piteeeeee! Nagyon imádom, de ez sajnos nem olyan finom illatú, mint amilyet én sütök, ez valami nagyon mű édesség megint. Ha valamit megcsinálnak, akkor legalább koppintsák már le jól könyörgöm! Ezek után tényleg jöhet a kókuszgolyó is. Pogácsa illatú is lesz érzem. Tepertős, meg füstölt sajtos bukéval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.