Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció

kisbobitas

2021. január 23.

Tízen évesen menőnek tartottam, hogy cappuccinós legyen egy parfüm. Nagyon de nagyon rossz illata volt, nem tudom vásárláskor miért tetszett meg. Hamarabb öntöm le magam kávéval, mint hogy ezzel fújjam be magam :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

nius

2015. február 13.

3 betűvel össze tudom foglalni a véleményemet:
fúj.
köszönöm a figyelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

3 betűvel össze tudom foglalni a véleményemet:
fúj.
köszönöm a figyelmet.

Imre girl

2013. november 11.

Cappuccino...imádom!
Nagy kávés vagyok, ezért muszáj volt megillatoznom ezt az üvegbe zárt csodás.
Valódi az illata, elég tartós is. Persze néha fancsali pofákat vágnak az emberek, amikor megérzik rajtam, engem nem érdekel.
Szeretem és kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.

Cappuccino...imádom!
Nagy kávés vagyok, ezért muszáj volt megillatoznom ezt az üvegbe zárt csodás.
Szeretem és kész.

hiperter

2013. szeptember 30.

három Star Nature parfümöt rendeltem meg, hirtelen felindulásból. a mangóst, a vattacukrost és a capuccinost. mit mondjak, eléggé megbántam. ez is annyira gagyi, mint a társai, inkább büdösítő, mint illatosító, wc-be való pocsék áru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

vador

2012. június 25.

Vizsgaidőszak szaga van. Határozottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Vizsgaidőszak szaga van. Határozottan.

nettike

2012. június 22.

Ilyet tuti nem fújnék magamra, egyszer szagoltam meg azis bőven elég volt !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Ilyet tuti nem fújnék magamra, egyszer szagoltam meg azis bőven elég volt !