Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. január 25.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Autumn35

2017. február 7.

Cseresznye ,kicsit elfogult vagyok ezzel az illattal.Gyemekkorom idézi.Ez volt a jelem az oviban:).Finom az illata ,talán a gyümis STAR NATURE termékek közt a legjobb.Még átgondolom megvegyem e,mert már van cseresznyés parfümöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 16.

Fini, csak nekem elején eléggé szúrós az illata. ezért egy * levonás. amúgy szuper. ennyi pénzért lehetne valami borzadály is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

BrienneLannister

2016. június 4.

Szerintem a Star Nature legjobb illata ez mind közül, finom cseresznyeillatú és nem túl erős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Boginyuszi

2016. március 21.

Ennél még egy átlagos golyós deo is tartósabb illatú. Kb 10 perc után már SEMMIT nem lehet érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

pinky001

2015. december 8.

Imádom a Star Nature termékeket, de ez egy kínzóeszköz. Simán lenyomja ebben a vattacukros tesóját.
Rövid vélemény:
fúj
Azért kap két csillagot, mert iszonyat tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Rövid vélemény:
fúj
Azért kap két csillagot, mert iszonyat tartós.

Titvog

2015. október 31.

Nagyon jó illata van, csak szerintem semeddig sem tart. :( Azért vettem meg, mert nyáron olyan kevés a cseresznye, és azaz egyik kedvenc gyümölcsöm, így az illattal nincsen bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

kalmaniki

2014. január 24.

Nincs cseresznye illata, inkább valamelyik gyümölcsös rágó illatára emlékeztet, egyáltalán nem tartós, egyedül a csomagolása tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

illusia

2013. október 24.

Nagyon jó az illata, csak sajnos semeddig nem tart. Kb addig érezni amíg magamra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 24.

Hime

2013. június 29.

Tegnap sikerült megszagmányolnom az Ázsia centerben és egyszerűen megimádtam, olyan aranyos illata van :) Tényleg a cseresznyés rágógumira, pez cukorkára emlékeztet, simán hordanám télen. Sajnos én mamlasz nem vettem meg :( Még a csuklómra se fújtam a teszterből, így 4 csillagot adok az illatra és a kedvező árára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

arybaba2

2013. április 22.

Nagyon imadom.A cseresznyes ragogumira emlekesztet amit ugy szeretek:)neha azon kapom magam hogy meg akarom enni olyan finom,de nem tudom mit?!:D Abszolut best.Csak sajnos kifogyott de ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.