Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Valódi csokoládé illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

bugosgizi

2015. november 19.

Csak próbából fújtam magamra ezt az illatot... De ez olyan pocsék volt hogy keresztbe állt a szemem is. Nem tudom ki ízlésének született ez a termék de én ezt egy rettenetes nagy hibának könyveltem el. De olyan piszok tartós hogy a kabátomból alig tudtam kimosni a bűzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Laura19

2013. október 11.

Egész kellemes kis illat. Tényleg hasonlít a csokiéhoz.
Egyik kedvenc Star Nature parfümöm. Elég olcsó is.
Csak nem tartós...emiatt -1*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Egész kellemes kis illat. Tényleg hasonlít a csokiéhoz.
Egyik kedvenc Star Nature parfümöm. Elég olcsó is.
Csak nem tartós...emiatt -1*.

L.ajla

2013. augusztus 29.

Nem tudom, hogy vehettem meg. Egy ideig használtam, ha már megvettem,de meg kellett állapítanom, hogy borzalmas az illata :S
Próbáltam wc illatosítónak a maradékot, de annak is rémes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Próbáltam wc illatosítónak a maradékot, de annak is rémes...

jubileum

2013. augusztus 23.

Emez kérem szépen büdös mint a korság....sajnos ezt kell mondjam, szeretem ezt a márkát, sjanos nem tartós parfümök, de jók, de ez a csoki egy rettenet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

melus

2013. június 15.

Nem tudtam megállapítani, hogy milyen illata van, mert a csokihoz semmi köze! Sajnos ajándékba kaptam ezt a terméket fahéjas társával együtt, de nekem egyáltalán nem jött be egyik sem. Kiütéses lettem tőlük. Akinek érzékeny a bőre az szerintem ne használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 15.

Udreeh

2012. december 27.

Azt nem állítom, hogy valódi csoki illatú :) de nekem tetszik. Sokat gondolkodtam, hogy mire hasonlít az illata, és végül arra jutottam, hogy talán a mézes negróra (!). :D Elég tartós, amikor megvettem, az üzletben fújtam a kézfejemre, és itthon 2-3-szor kezet mostam és úgy is lehetett érezni. A hajamon másnap is simán érződik. Tartóssága 5 csillag, mint a vattacukrosé. Nem vonok le csillagot azért, mert nem igazán csoki illatú, mert nekem így is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

vivuss87

2012. július 12.

aquolinát a világon nem lehet már kapni. én ezt is kedvelem, bár szerintem égett süteményvég illatú, mint csoki:D de télen számomra szívmelengető hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

agooo

2012. február 10.

Ha csoki illat akkor Aguolina Chocolovers. Ez tényleg olcsócsoki. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Ha csoki illat akkor Aguolina Chocolovers. Ez tényleg olcsócsoki. :D

vador

2012. január 25.

Nekem inkább olyan nem túl minőségi mikuláscsoki szintű illatnak tűnik, pedig jópofa lenne igazi finom csoki illatúnak lenni, bár tény, 5 kg plusz járna vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.