Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Valódi mangó illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

hiperter

2013. szeptember 30.

szerintem ez bűnrossz. irtó büdös, max. wc illatosítónak használható, vagy még annak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Laura19

2013. szeptember 14.

Mangó...hát. Nem is tudom a mangónak ilyen (vagy egyáltalán van)-e illata.
Ajándék volt, magamtól szerintem nem vettem volna meg. Nem rossz, de nem tartós. Egy ajándéknak elment. :')

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Mangó...hát. Nem is tudom a mangónak ilyen (vagy egyáltalán van)-e illata.