Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Valódi sárgadinnye illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bubilany

2017. augusztus 28.

Igazi nyári illat :) ...de sajnos nem túl tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Igazi nyári illat :) ...de sajnos nem túl tartós

HelenaMerle

2017. május 16.

Nem rossz ez, a SN parfümök közül talán a legkevésbé műanyag, de magamon nem tudom elképzelni. Ha lenne egy húgom, tuti megvenném neki. Sajnos nem tartós egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

AsamiAizawa

2017. április 2.

Másodjára veszem meg ezt a parfümöt,a Star Nature parfümjei közül ez az egyik ami a legjobb illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

dinnyesmerci

2017. március 26.

Nagyon jó illatú, de sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon jó illatú, de sajnos nem tartós.

KittiASzuperpocok

2016. október 5.

Na ez jo!
Vannak illatok amiket nagyon eltalalnak szerintem ahoz kepest hogy par szaz dorintos cuccokrol beszelunk. Ennek tenyleg sargadinnye illata van.
Ez bejon nekem. Szuper. Megeri.
Aki szereti a sargadinnyes rago illatat vegye meg mert teljesen olyan ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Na ez jo!
Ez bejon nekem. Szuper. Megeri.
Aki szereti a sargadinnyes rago illatat vegye meg mert teljesen olyan ☺

Boginyuszi

2016. március 21.

Ennél még egy átlagos golyós deo is tartósabb illatú. 10 perc után SEMMIT nem lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Bubus06

2015. december 6.

13 évesen kaptam Karácsonyra a nővéremtől. Az utána lévő nyáron előszeretettel használtam, és emlékeim szerint egész finom illata van. :) Azóta nem vettem belőle újat. De nem is érzek annyira késztetést rá igazából. Egy tini illatnak elmegy".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Mirtil

2015. december 6.

Nem valami tartós és műdinnye illata van, magamra inkább "rendes" parfümöt fújok mert ez azelőtt eltűnne, hogy elindulnék otthonról.
Viszont nagyon szeretjük a sárgadinnyeilllatot így párszor vettem már, leginkább légfrissítésre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Lilu

2015. december 2.

A barátom képes volt megvenni nekem, mikor egy alkalommal elkísért a drogériába, csak hogy szimatolhassa rajtam XD

---
Up.: A minap elnéző mosollyal tűnődtem azon, mit is kezdjek vele, mikor a kezembe akadt a majdnem teli üveg, amit egykor a párom vett nekem. Persze ma már nem használnám. Művi dinnyés izé, a tinikoromra emlékeztet, a hugicám majd örül neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

---

Jutka1989

2014. november 21.

Nem volt a legjobb, de elhasználtam. Olyan sárgadinnye aroma illata van, kicsit mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.