Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

KittiASzuperpocok

2016. október 26.

Mivel az előző értékelésemet, tapintatosságból nem akartam jobban kifejteni és ezért leszavazták, akkor most megteszem.
A szaga olyan, mintha a macskám megevett volna egy tábla ét csokoládét, ivott volna rá egy kis fagyállót és kihányta volna.
Igen, ez a legmegfelelőbb jelző erre a bűzre, ami árad az üvegből! Ha arra számítasz, hogy finom sütemény illatot érzel, akkor ne ezt vedd meg, hanem az árából menj el sütizni és kenj egy kis tortát a füled mögé. Hidd el jobban jársz!
Az előzőleg adott 2 csillagot is javítottam, mert igazából egyet sem ér. Konkrétan kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Lory

2015. április 12.

Nevetséges de ez valóban felismerhető illat,inkább kávésabb de édes mindenképpen.Én is úgy vagyok vele ahogy többen írták,hogy maga az illat talán elviselhető de semmi esetre sem parfümként viselve és ez érvényes az összes olyan star nature parfümre amit szagoltam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

flora.hegymegi

2014. augusztus 29.

Vannak elcs*szett dolgok a világon...EZ AZ!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Vannak elcs*szett dolgok a világon...EZ AZ!

terke29

2012. szeptember 19.

Tegnap végigszagoltam mindet....Ha az orromnak keze lenne,pofán vágna ezután a merénylet után...
Várom mikor jelenik meg a krumplistészta illatú.Ááááh!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Várom mikor jelenik meg a krumplistészta illatú.Ááááh!

rb09

2012. szeptember 4.

neeee..... könyörgöm, pörkölt vagy tökfőzelék illatú még nincs ? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

neeee..... könyörgöm, pörkölt vagy tökfőzelék illatú még nincs ? :D

sissy93

2012. augusztus 17.

Fura, de az összes közül, amit megszagoltam, ez volt az egyetlen, amit be tudtam azonosítani, vajon minek is indulhatott. Amugy elég tömény-kávés enyhén édes illat.
Átfutott az agyamon, szeretnék-e tiramisu llatú lenni, származna-e belőle bármi pozitívum, aztán végül úgy döntöttem, inkább nem.
Elviselhető, de nem sem viselhető illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Elviselhető, de nem sem viselhető illat.

Laci

2012. június 26.

Tehát ezzel Medora most azt akarta közölni velünk, hogy jövő héten sütipartyt rendez, középpontba helyezve a tiramisut, melyre szeretettel meghív mindenkit, aki feltöltött már legalább 3 parfümöt a Krémmánián! :-D Amúgy a kávé nem barátom a parfümökben. Ezt a koncentrált bűzbombát akkor sem ajánlanám, ha egyetlen illat lenne a Földön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

melindadd

2012. február 2.

Nekem tetszenek ezek a star illatok,de nem parfümként tudnám őket elképzelni hanem inkább szobaillatosítóként. Most őszintén ki akar tiramisu illattal mászkálni?! Tényleg annyi féle-fajta van belőlük.(nehéz választani is),de nem venném meg azért hogy tiramisu,eper vagy csoki illatom legyen. :S Mondjuk az tuti hogy tartósak,mert már fújtam magamra a boltban és még este is lehetet érezni,de egy parfümnek legyen parfüm illata és ne édesség. Esetleg gyerekeknek tudnám elképzelni. Legalább olcsók!!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

vador

2012. január 24.

Eléggé a kávé dominál benne, én édesebbre számítottam. Nem vettem meg, mert mást vártam. Ettől még persze nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.