Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

orsipanka

2021. május 12.

Tudom, hogy gagyi, mű illatú és egyáltalán nem tartós, de szeretem a gyümölcsös illatokat, a nyári hétköznapokon szívesen fújom magamra. A napi munkahelyi robotra nem szeretek elegánsabb illatokat használni, azokat alkalmakra tartogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

tenagi

2018. július 13.

Boooorzalom....hányingerkeltő szag, mert ez nem illat, hanem szag. Én még WC illatosítónak sem fújom el, mert rosszul leszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

bubilany

2017. augusztus 28.

Igazi nyári illat :) ...de sajnos nem túl tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Igazi nyári illat :) ...de sajnos nem túl tartós

KittiASzuperpocok

2016. október 26.

Na, akkor erről is szorgalmatosan kifejtem a véleményem. Ócska! dinnyére lehelletnyit sem emlékeztető, alkoholos szagú, olcsó, kommersz szag.
olyan mintha egy aluljáróba valaki dinnyeszagút csurrantott volna a sarokba!
Itt pozitívum, hogy nem tart sokáig, de amíg érezni, addig is is fejfájdítóan borzalmas!
KUKA!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

olyan mintha egy aluljáróba valaki dinnyeszagút csurrantott volna a sarokba!
KUKA!!!!

l3xx

2014. augusztus 22.

Húha... Hát ez a parfüm sem a tartósságáról híres. Elsőre tetszett a boltban, de amint hazaértem változott a véleményem. Szerencsére egy ezrest dobtam csak ki rá... Nem ajánlom senkinek, 20 percnél tovább nem nagyon tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

seherezádé89

2014. május 19.

Ma vettem meg ezt a parfümöt, mert mindig is odavoltam a gyümölcsillatokért, és a dinnyés rágó íze még mindig bennem van, de tiszta csalódás volt. A szaga hányingerkeltő, köze sincs a dinnyéhez, inkább valami kanalas gyógyszerhez emlékeztet a szaga. Akciósan vettem, de pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

jubileum

2013. augusztus 23.

Sosem éreztem késztetést hogy dinnyére szagosítsam magam....annyi jó gyümölcs illat van miért épp a dinnye? gyerekkoromban vettünk egy rágót: dinnyezöldre mázolt belül biros üreges, apró fekete cukorgolyókkal...imádtuk, na ez annak az illata. Nosztalgia:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Tiara MCmill

2013. július 25.

vacak hamis illata van,büdös mint valami... szappan :P
nem éri meg az árát..
imádom a dinnye illatokat,de ez borzasztó.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

vacak hamis illata van,büdös mint valami... szappan :P
nem éri meg az árát..
imádom a dinnye illatokat,de ez borzasztó.. :(

cuni.geo

2013. február 1.

nagyon mű illat, megbántam hogy megvettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

nagyon mű illat, megbántam hogy megvettem

Epres

2012. augusztus 25.

Dinnyés wc illatosító.Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Dinnyés wc illatosító.Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.