Star Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció

berill99

2017. január 23.

ezt csak ugy musorbol megszagoltam eshat renedes undorito... nem zert de ki akar keksz illatu lenni? :D xdd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

MrsWolf

2016. november 22.

Szuper, tartós, egyedi, és nagyon olcsó! Veri a drágább márkás parfümöket. És a többi illat is nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

mplaura89

2016. február 21.

Ennél igénytelenebb, büdösebb illatkollekciót, mint ez a Star Nature, kevés van. Mű, szintetikus, ki tudja miből készül?! Inkább semmit sem fújnék magamra, mint ezeket...ki akar keksz illatú lenni?:D Nem kötelező a Chanel, félre ne értse senki, de akkor vannak ebben az árkategóriában igényesebb illatok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

anett8820

2014. június 8.

Pffff! Botrányos....kritikán aluli.....de nem csak ez, mind!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Pffff! Botrányos....kritikán aluli.....de nem csak ez, mind!!!

R.boo

2014. április 19.

Dobtam a voltban egy hátast. keksz illatúú?! és tényleg!
nagyon kivételes parfüm az biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 19.

Dobtam a voltban egy hátast. keksz illatúú?! és tényleg!
nagyon kivételes parfüm az biztos :)

tothblancsi

2014. január 25.

Bakker, és tényleg! :D Vajas keksz. Elvetemült, de szeretem..... és tartósabb, mint a vaniliás és az almás pités, az biztos! Csak azért nem kap 5 csillagot, mivel eléggé tolakodó az illata, és ezért nem hordható jól....mert tényleg olyan, mintha a ruhának étel szaga lenne..... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.

Laura19

2013. szeptember 14.

A keksznek is van illata? :'D
Nekem nem tetszik...nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

A keksznek is van illata? :'D
Nekem nem tetszik...nem venném meg.

jubileum

2013. augusztus 23.

Az illata tényleg élethű....egy zacskó háztartási keksz....bár őszintén nem értem miért akar bárki is keksz illatú lenni....hátulütője csak annyi hogy egy ismerősöm említette hogy ez a f*sós napokra emlékezteti....mivel olyankor tömik az embert keksszel.
Ez nekem eszembe se jutott volna, de azér törülök hogy nem vettem meg :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Ez nekem eszembe se jutott volna, de azér törülök hogy nem vettem meg :D

clisanlezz

2013. április 15.

Nekem bejön az illata, és használom is. Szeretem az ilyen más fajta illatokat. Mások megszokták kérdezni hogy mi ez mert tetszik nekik, meg nekik is kell ilyen. Árához képest szerintem elég tartós. Egyik kedvencem a Star Nature-ből:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Udreeh

2012. december 19.

Na, ez brutális. Rendesen szúrja az orromat. Van benne keksz illat is a háttérben, nem tagadom. De valami iszonyat erős egyéb SZAG elnyomja. Sokfélét szagoltam ebből a márkából, de ez az, amit biztosan nem vennék meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.