StarGazer

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,9 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. április 8.

Kiszerelés:   2,9 ml

Csillám rögzítéséhez alkalmas gél.

Kiszerelés: 2,9 ml

Charis

2019. május 29.

Borzalmasan alkoholos a szaga. Tapadása szerintem nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 29.

Borzalmasan alkoholos a szaga. Tapadása szerintem nem a legjobb.

Leoni

2017. november 3.

Kiváló, megbízható kis termék. Bármilyen gliterrel, csillámmal rendelkezel, tökéletesen fogja rögzíteni a szemhéjadon, anélkül, hogy bármi is potyogna belőle vagy elcsúszna az alatta lévő felvitt sminked.Nagyon pici érintés elég belőle és fontos, hogy várd ki azt a pár pici 1-2 percet, hogy biztosan megszáradjon! (Legyen a csukott szemed teljesen ellazulva és tartsd a fejedet úgy, mint egy "királynő", aki épp napozik :-), kicsit legyezheted is, hogy hamarabb száradjon :-) )
Így garantáltan elégedett használója leszel :-)

Figyelmetekbe tudom ajánlani még az alábbit:

Én a "White Irizal" -t birtoklom és nagyon szeretem! Szabadon oda húzhatod, kenheted, ahova tetszik. Gyöngyházas, fényben játszó kis csillogást fogsz kapni :-) Ez tulajdonképpen egy eyeliner és mikor viszed fel, érezhetsz egy "szúrós" szagot és érzést, de ez 5-6 másodperc és elmúlik. Itt is a lényeg az, hogy várd ki türelemmel a száradást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Így garantáltan elégedett használója leszel :-)

Figyelmetekbe tudom ajánlani még az alábbit:

trixi89

2015. november 4.

Most találtam rá erre a termékre. Szeretem a csillámokat, de mindig problémás volt, hogy ott maradjanak, ahol én akarom. Ezzel a fixálóval egyszerűen, tartósan tudom rögzíteni, és nem hullik szanaszét :-) Gyerek arcfestésnél is kipróbáltam, semmi baja nem lett tőle. Szuper jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

volhova

2014. május 8.

Először a Kryolan csillámrögzítőjét használtam bőszen a szemhéjamra legalább fél éve, mikor megláttam rajta az írást, hogy szemkörnyékre tilos...Bár gondot nem okozott, de mivel elég sokszor van rajtam csillám, gondoltam, jobb lenne olyat használni, ami kifejezetten szemre való. Élesben (fellépésen) még nem próbáltam, csak itthon, de eddig meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Sminkakademia

2014. január 2.

Még karácsony előtt rendeltem és szilveszterkor próbáltam ki. Nagyon bevált. Szuper jól és tartósan rögzítette a csillámokat. Alig kell belőle, gyorsan szárad. Mikor felvittem a már kifestett szememre, akkor nem szedte le a festéket, ami nagyon pozitív. Nagyon elégedett vagyok vele, bármikor újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

agi.greendaygirl

2013. december 29.

eddig úgy tűnik, hogy jó cucc :D még tavasszal rendeltem, és most jutottam el odáig, hogy kipróbáljam..
hallottam már a műszempillaragasztós csillámrögzítésről, de azt ki se próbáltam, mert belegondolva is kényelmetlennek tűnt..
ez előtt a csillámot úgy rögzítettem, hogy hasonló színű csillámtusból kentem a szemfesték fölé, és ebbe lapogattam bele a csillámport, ami bevált. Gondoltam is, hogy valakinek csak eszébe jutott már gyártani ezt a zselés cuccot ami a csillámtus alapja, külön. És ez a termék ilyen. nem kell belőle sok, mert úgy kicsit elnehezíti a szemhéjat.
Az a legjobb benne, hogy ellentétben a csillámtusos megoldással, ez nem mozdítja el az alatta levő szemhéjszínt.
Persze nem lesz dörzsölésálló, de fent tartja a csillámot.
Kevésnek tűnik, de sztem sokáig elég lesz, egyrészt mert kevés kell belőle, másrészt a csillámos szem nem mindennapi smink :D
De ha elfogy újraveszem szerintem, mert olcsó és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Persze nem lesz dörzsölésálló, de fent tartja a csillámot.
De ha elfogy újraveszem szerintem, mert olcsó és jó.

Camilla_B

2013. december 14.

Abszolút megfelel a célnak, biztonsággal rögzíti a glittereket. Épp ilyet kerestem, ami olcsó és megbízható. Volt már ilyen fixáló gélem, de azok száradást követően húzták a bőröm és kényelmetlen volt a szemem tőle, de ennek a viselete kellemes, nem húzza a bőrt. Ha elfogy szerintem újra ezt veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 14.

Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak