Starlife

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csuka Anita, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Gabicc

2015. április 4.

Van egy karakteres illata, mint minden terméknek ettől a márkától, de a bőröm már nem érzik. Az állaga elég sűrű, kicsi is elég belőle. Ami egy nagyon jó pont, hogy nem szárítja a bőrömet. Meg vagyok elégedve vele, de szerintem kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.