Stella

Ár:   290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. március 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az elhalt hámréteg eltávolításához használható szivacs.

Anyaga: speciális poliészter

javi

2018. március 14.

Pár száz forint kellett még az ingyenes szállításhoz, ezt választottam. Nagyon durva ez a szivacs! Pedig az én bőröm ilyen téren nem annyira érzékeny. Szinte ég az arcom amikor használom, és nem is dörzsölöm. Utána viszont puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.