Stella

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamannie, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Por állagú száraz sampon zsíros hajra. A két hajmosásá közti idő kibővítésére.

eszterszekely

2019. október 22.

Nem túl gyakoran használom így ezer éve megvan. Nagyon elégedett vagyok vele. Volt spray változatú L'Oréal szárazsamponom egyszer ami szintén tette a dolgát de nagyon nem volt gazdaságos. Némiképp hajtőemelő funkciót is ellát és az amúgy világos szőke hajamon nem túl bonyolult a fehér hintőpor-szerű terméket eldolgozni bár sötétebb hajon talán ez kicsit nagyobb körültekintést igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Olga1895

2019. július 17.

A legjobb szárazsampon! Többet is próbáltam, de ezt a legkönnyebb használni (a spray változatok egyáltalán nem jöttek be). Ár-érték aránya kiváló. Én nem vettem észre negatívumokat a használata miatt, pedig kb. 15 éve ezt használom (csak kisebb megszakítások voltak, amikor másokkal kísérletezgettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

MissSejla

2018. december 9.

Frufrumra szinte csak ezt használom, jol teszi a dolgat ad egy kis volument, viszont eléggé szárítja a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

zsuzsyb

2018. december 6.

1 eve hasznalom napi rendszeresseggel. Eddig biztosan 5*-ot adtam volna, mert imadom! A legjobb szaraz sampon, ami meg dusit is, ezert mar akar hajmosas utan is szoktam hasznalni. De! Sajnos hullik tole a hajam, amire csak most jottem ra, hogy valoszinuleg ettol a keszitmenytol( es a mertektelen hasznalat miatt), emiatt lett 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Kinleyni

2018. augusztus 22.

Update: Le kell, hogy pontozzam. Baleára váltottam és sokkal jobb mint ez. Igaz, hogy ez vagy egy évig is elég, de viszket tőle a fejem és csörgősre szárítja a hajam, a Baleánál, de más drágábbnál sem tapasztaltam hasonlót.

Jobb híján ezt használom, még nem találtam meg a tökéletes száraz sampont. Ujjbegyeimre szórva dörzsölöm a hajamba, így kevésbé leszek fehér.
Viszont nekem viszket tőle a fejbőröm, így csak 1-1 hajmosásmentes nap kitolására használom.
Illata semmitmondó, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Illata semmitmondó, sokáig elég.

szabina357

2018. július 23.

Régóta bevált termék. Számomra könnyebb használni mint a spray kiszerelésű változatokat. Olcsóbb is, sokáig tart, nagy kár, hogy egyre kevesebb helyen lehet már csak hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

tyukanyo

2018. június 20.

Töröltem korábbi véleményemet mert kiderült hogy mástól viszketett a fejbőröm.
Jól teszi a dolgát. Óvatosan kell vele bánni mert ha nem dolgozzuk bele a hajtövekbe szépen akkor fehér maradhat, de eddig mindig meg tudtam úgy oldani hogy meg se látszik, hogy van benne valami. Hajmosás után harmadik nap szoktam használni, és meg se látszik hogy zsíros volt. Általában másnap már ki is mosom, de a negyedik napot is bírni szokta szépen.
Megéri az árát, biztosan újraveszem. Ez a termék a megmentőm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Töröltem korábbi véleményemet mert kiderült hogy mástól viszketett a fejbőröm.
Megéri az árát, biztosan újraveszem. Ez a termék a megmentőm.

nature12

2018. június 11.

Szuper! Sajnos nehezen beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Szuper! Sajnos nehezen beszerezhető.

Andrea2511

2018. május 28.

Több száraz sampont is próbáltam, de ez a legjobb. Spray-t egyébként sem szívesen vásárolok a környezetszennyező hatásuk miatt, de száraz samponból kivételt tettem, mert azt gondoltam, hogy jobbak lesznek, mint a por állagú társaik...hát tévedtem, a BALEA és az AVON száraz sampon spray-k is rettenetesek voltak, legalábbis az én hajamon. Por állagúak közül is próbáltam már többet, de ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Lestine

2017. november 28.

Fantasztikus! Többet próbálva ez jött be igazán csak. Úgy használom, hogy fejjel lefelé a kezemre rakok belőle és beledörzsölöm a hajamba, majd törülközővel áttörlöm. Mintha épp hajat mostam volna. Ez egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.