Stella

Ár:   2360 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. június 28.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koffein növényi kivonata stimulálja az idegrendszert, hatékony energiaszint fokozó, anyagcsere gyorsító hatóanyag, az édesmandula olaj hidratálja, feltölti, tonizálja a bőrt, minden bőrtípusra, különösen ajánlott a száraz, érett, öregedő bőrre, aktívan ránctalanít, nyugtató, szorongást csökkentő, anti-depresszáns hatású készítmény, kellemes élményt nyújt testnek és léleknek, felüdülést a bőrnek, paraffinmentes.

anetta.filip

2019. szeptember 19.

Igazán finom csokis illatú, teljesen átlátszó színű masszázsolaj.
Elég könnyen beszívódik, enyhe kakaós illatot hagy maga után, kellemesen hidratàl. A kávét nem érezni, nem okoz pirosságot, vagy égető, illetve hűsítő, felèlénkítő hatást sem tapasztaltam. Hèbe-hóba kenem, nem mentem vele zsírégető szintig, ahhoz egèszen biztosan kellene egy masszőr, és rendszeres használat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Igazán finom csokis illatú, teljesen átlátszó színű masszázsolaj.

Sztellaaaaa

2017. szeptember 21.

Kellemes az illata, jól hidratál, és nincs benne felesleges összetevő.
Natúr hidratáló masszázsolajat kerestem kíméletes összetevőkkel, és nagyon úgy tűnik hogy meg is találtam.
Bár nem értem hogy miért változtattak rajta, lehet a régi változat jobb lett volna, mert annak még szebbek az összetevői.
Már használom egy ideje de még alig fogyott belőle valami szerintem sokáig ki fog tartani :).
Megadom neki az 5*-ot, és ezer százalék hogy újra fogom venni. A kedvenceim között a helye <3.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Kellemes az illata, jól hidratál, és nincs benne felesleges összetevő.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.