Stella

Ár:   702 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Loreee15, az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyulladáscsökkentő, pórusösszehúzó gyógynövény komplexet tartalmaz

Hatékonyan kezeli a gyulladt,pattanásos bőrt. Rendszeres használata szabályozza a faggyútermelést,megakadályozza az újabb pattanások kialakulását, gyulladásgátló, fertőtlenítő hatású. Eltávolítja a napi szennyeződést, fertőtleníti a bőrt. Kamilla kivonatának köszönhetően, nyugtatja a bőrt. Kakukkfű alkoholos kivonatát tartalmazza, mely fertőtlenítő pórusösszehúzó hatású, rendszeres használattal megakadályozza az újabb mitesszerek kialakulását. Enyhe alkoholtartalma frissíti, tonizálja az arcbőrt.

Kicsmacs

2017. október 17.

Ha lehetne 10 csillagot adnék. A ragyás problémás bőröm pár hét alatt helyreteszi. A korong fekete a többi lemosóhoz képest.
Csak nagyon erős bőrűeknek ajánlom és ha helyretette a bőrt akkor nem is szükséges elővenni szinte hónapokig, elég lágyabb artisztító is.
Csodaszer és mindig megbánom ha elpártolok.
Hátránya hogy kevés helyen lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Csodaszer és mindig megbánom ha elpártolok.
Hátránya hogy kevés helyen lehet kapni.

Booogiiii

2016. augusztus 14.

Talán még túl is értékeltem. Leszedi a "koszt" az arcról, és a felesleges faggyút is, de utána még zsírosabb lett tőle a bőröm. Fertőtlenít, de a pirosság marad. Nem tett rosszat az arcommal, de jót sem, így semmiképp sem veszem újra.
Inkább a Balea Soft&Clear termékeket ajánlom mindenkinek. Árban hasonló, de sokkal többet segítenek.
U.I: (bocsánat a szó használatért) Rohadtul büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

U.I: (bocsánat a szó használatért) Rohadtul büdös.

Zoella

2015. február 11.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a tonikot, remélve, hogy ez majd aztán beválik, ugyanis főként tiniknek lett kifejlesztve. Viszont már az első használat után éreztem, hogy nem ez a legjobb tonik a világon. Ebből is látszik, hogy fő összetevője az alkohol (pontosabban a kakukkfű alkoholos oldata).
Elég sokat ígér, amit többnyire be is tart:
-Pórusösszehúzó (ebben azért van valami, tényleg nagyon szépen tisztít, elég koszos lesz a vattakorong az arcom áttörlése után)
-Gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatású (a gyulladt pattanásokat valamilyen szinten csökkenti)

Bár optimalizálja a faggyúmirigyek működését és segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását, azt a csípő, égető érzést amit ennél a toniknál érzek a bőrömön, még egyik toniknál sem tapasztaltam. A szemem is csípi, és a büdös alkohol szagát nem lehet elviselni.
Mindenesetre nem dobtam ki, mikor több pattanás kijön az arcomon, akkor elég jól jön.
Érzékeny bőrűeknek semmiképpen sem ajánlom.
2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 11.

Elég sokat ígér, amit többnyire be is tart:

Érzékeny bőrűeknek semmiképpen sem ajánlom.
2 csillag

Loreee15

2014. július 2.

Minden este arctisztítás után használom, kicsit csíp, és kellemetlen, de úgy vettem észre hogy segít a pattanásokon, csak vigyázni kell vele, mert eléggé szárít, úgyhogy estére valami testesebb arckrémet nem árt e mellé használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract