Stella

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2012. január 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló, intenzív hajszerkezet újjáépítő kristályszérum szilikonnal és lenmagolaj kivonattal.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Fodrászom használja ezt a hajvégápolót, így gondoltam nekem is jól jön majd otthon.

Az biztos, hogy valamennyire visszahidratálja és védi, de nem mondanám, hogy az alap hajtöredezésemet lassítaná két hajvágatás között. Lehet, ha nem használnám rosszabb lenne.

Nekem nem nehezítette el a hajamat, de tényleg csak a leges legvégére használom. Nem szabad máshova, mert akkor másnapra elnehezíti, főleg ha amúgy is zsírosodik a hajad.

Azért 3 csillag, mert nem biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Azért 3 csillag, mert nem biztos, hogy újra fogom venni.

DragonMom

2018. november 1.

Brutál töredezett szőkített hajamra és hajhosszabbításomra tettem.
Elsö élmémy:
Woooow CSODA 60cm hajam száritása 1,5óráról 20percre csökkent, a hajam olyan lett mint a reklámcsajoké, szuper csillogó, szuperpuha, és a hajvégek... álomszépek lettek.
Elájultam, micsoda szer...
Kövi nap már nem csillogott, elvesztette a fényét. Elnehezült. Estére kb összetapadt.
2. Napon mosni kellett és innen indult a horror.
(10éve ugyanazzal a samponnal balzsammal mosom a hajam semmi váltás nem volt)
Csomókban kezdett hullani a hajam, de szószerint.
Ez volt kb 1.5 hónapja. Azóta le kellett szedetni hosszabbitásomat. Nem túlzok, kb hajam 1/3át!!!!! elvesztettem.
És hülye vagyok, mert 3 évvel ezelött már belefutottam ebbe a kis hajgyilkosba, akkor is csomókban hullott hajam, de a vargacseppek rendbe tettek. Csak elfelejtettem az egészet. És ezért, most elvesztettem a sörényem :"""""(
De valami jo is legyen belöle.
Közelebb hozott a családomhoz, másfél hete folyamatosan vigasztalják a zokogó kopasz kittyjüket, azaz engem.
És megvették az összes :) hajnövesztö kencét nekem és már használom is, ugyhogy véleményeket folyamatosan töltök fel késöbb hajnövesztés témában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Brutál töredezett szőkített hajamra és hajhosszabbításomra tettem.
Elsö élmémy:
Elájultam, micsoda szer...
2. Napon mosni kellett és innen indult a horror.
(10éve ugyanazzal a samponnal balzsammal mosom a hajam semmi váltás nem volt)
Csomókban kezdett hullani a hajam, de szószerint.
De valami jo is legyen belöle.

Ekizig

2016. május 17.

Nekem ez a legjobb hajvégápoló olaj amit eddig próbáltam. Mind vizes mind száraz hajra használva látható volt az eredmény. Nem zsírosít , könnyen beszívódik. Hosszú hajam van, nekem 3-4 hónapig is elég. Amióta rátaláltam azóta csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

AligatorBaby

2016. február 29.

Nah ettől a hajvégápolótól nem estem hasra az tuti..... Semmi hatása nincs, ennél olcsóbban vannak sokkal jobbak.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

b.jucy17

2015. július 22.

Én elhasználtam egyet, semmi plusz, semmi minusz. Ez egy teljesen átlagos termék, ami teszi a dolgát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

hajnalkaforgacs

2015. május 1.

nem rossz, bár szinte tiszta szilikon, így csak szépnek TŰNIK tőle haj....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

nem rossz, bár szinte tiszta szilikon, így csak szépnek TŰNIK tőle haj....

hedvig

2014. október 18.

Én tapasztaltam változást méghozzá pozitív irányban. A hajamat nagyon tökretettem és hajmosás után kezelhetetlen. TIGI sampon+balzsam után ezt teszek a hajamra és szuperkönnyű kifésülni és selymes, siklik a hajam mintha fodrásznál jártam volna. Ja és egyáltalán nem zsírosít. Néha kicsit többet teszek a hajamra mint kellene de abszolút beszívja, nem kell kidekázni a mennyiséget. És mintha kevésbé is zsírosodna a hajam, 3 nap helyett most 4 napig bírja. Valószínű ennek a kis terméknek köszönhető mert más új terméket nem használok. Szerintem nagyon jó, egyáltalán nem tud kevesebbet mint a szuper drága társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

bianka670

2014. május 27.

nem rég vettem ezt a terméket a fodrászkellékesnél, de az én hajamon nem nagyon történt változás tőle sajnos..pedig azt hittem valami csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

honey88

2013. november 3.

Háát nem tudom, nem sok változást tapasztaltam a hatására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Háát nem tudom, nem sok változást tapasztaltam a hatására.

heno

2013. március 7.

Nem mondom, nem volt rossz, mert puha lett tőle a hajvégem, de ugyanúgy töredezett is maradt. Még mindig meg van, pedig már átváltottam szilikonmentes hajápoló szerekre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol