Stella

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyappyberii, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Száraz, festett, dauerolt, roncsolt hajra ajánlott. Olivaolaj tartalmánál fogva ápolja, regenerálja a hajat, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi. A ceramid és selyemprotein a haj mélyebb rétegeiben is erősíti a hajszerkezetet. A hajszálak visszanyerik optimális hidratáltságukat, selymesen lággyá válnak.

Alafaya

2015. november 11.

Nekem nagyon tetszik a nemes egyszerűsége, nem rejti el a haj problémáit vastag szilikontakaró alá. Azért szeretem használni, mert az üzletben könnyen személyre szabható különböző ápoló anyagok (argánolaj, illóolajok) hozzáadásával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

muffin93

2013. április 13.

Nekem semmit nem csinált a hajammal, pedig intenzív hidratálást ígér. Más balzsammal keverve használom el, egyébként magában nem nagyon használ. 1000 forintért vettem az 1 literes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

nyappyberii

2013. január 13.

Ezt használom évek óta. Se nem jobb,sem rosszabb tőle a hajam állapota. Csak a hajvégeimre használom,így nem zsírosít, egy-két napig puha tőle a hajam,töredezést nem előzi meg,de valamennyire hidratál.
Nem a legeslegjobb,de az a gond,hogy nem találtam nála jobbat,így ennél maradtam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Hidratálók: Silk Amino Acids

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Jelentése növényi kivonat.