Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: goczolodi, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a fürdősó labda szőlőmag olajat és édesmandula olajat is tartalmaz, így még jobban ápolja a bőröd. Csodálatos aromáját az értékes rózsa illóolajnak köszönheti.

nygigi

2017. november 28.

Nagyon szeretem ezt a fürdőgolyót, isteni illata van és selymesen puha a bőr tőle fürdés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

sundisznocska

2017. november 17.

A legfinomabb illatú Stenders fürdőgolyó, száraz bőrre remek. Fekete pont azért, hogy sajnos kádat kell takarítani utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Captainblonde

2015. április 12.

Mennyei illata sokkal a furdozes utan is megmarad (a Stenders furdogolyok egyik hatalmas elonye), a boromet extra puhava varazsolja. Mindenkepp veszek meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.