Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Az afrodiziákumként is ismert Ilang-Ilang illóolajat a nyugat indiai szantálfa érzéki illatával kevertük. A nyugtató és kiegyensúlyozó hatás elérése után a fürdőben feloldódó különleges keverék magával ragadja az érzékeket, keleties illata elűzi a stresszt, beindítja a fantáziát...

radorsi

2015. július 5.

Ez a legkedvesebb fürdőgolyóm, csodás illata van, bár nekem sem az erotika jut róla eszembe. A bőrömet puhítja, sokáig megmarad az illata rajtam, mégsem zavaró, a kádban sem hagy nyomokat. Maximálisan elégedett vagyok vele, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

karina

2013. december 20.

Vegre egy jo Fürdőgolyó a lush fele borzalmak utan... Közös fürdőhoz használtuk, a nevéről nem is tudom mit mondjak.:) jo volt persze, bar nem vagyok benne biztos hogy az erotika az elso szo ami eszembejut arról az erzesrol. Nagyon kellemes volt a fürdő, jo illata van, utana wellnessebben ereztem magam mint egy igazi wellnessen:) es isteni puha lett a bőröm tole! Nem ragadt, nem hagyott zsíros érzetet maga utan, minden szempontból maximálisan elegedett vagyok vele, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.