Stenders

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. január 24.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

Mézek, szantálfa illóolaj és klasszikus rózsa illat keverékéből készült. Ez a biológiailag aktív készítmény puhítja a bőrt, és pozítív hatással van a közérzetre. A benne lévő szantálfa illóolaj jobb kedvre derít és segíti a logikus gondolkodást, fokozza a környezet érzékelését. Nem tartalmaz tartósítószert, antioxidánsokat és mesterséges színezéket.

anetta.filip

2020. január 1.

Hmm...ez egy érdekes termék!
Az a helyzet, hogy nem járok szaunába, csak régebben infrába, így nehéz véleményt formálnom, de el tudom képzelni, hogy szaunázáshoz ez egy nagyon kedvelt alapdarabom lenne/lesz! Egyelőre kézfejen próbáltam, határozottan méz állaggal indul, picit szemcsésnek éreztem, aztán a hőtől felpuhult, olajszerűvè vált, siklott a bőrön, kellemes érzés volt használni.
Illata igazi Stenders rózsa illat, mint a rózsás fürdőtejnek. Puhította a bőröm, így is, hogy egy alapos bedörzsölés után lemostam. Hidratàló hatása nem számottevő, de mint tudjuk, az izzadásnak van egy hidratàló hatása a bőrre nézve, szóval ezzel együtt szuper lehet!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Hmm...ez egy érdekes termék!

Hidratálók: Honey