Stiefel Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fejlett technológiával előállított hidratáló krém, mely helyreállítja a bőr fiziológiáját (élettanát), egységességét és szépségét. DMS-t tartalmaz, ami a bőr lipidekből álló védőgátját utánozza, amely gazdag ceramidban és foszfolipidben és elősegíti, hogy a bőr visszaállítsa eredeti szerkezetét és regenerálja önmagát. Hipoallergén, nem tartalmaz illatanyagot, tartósítószert, színezőanyagot és potenciálisan irritáló hatású összetevőket.

Kiszerelés: 75 ml

KatalinKelemen

2017. április 18.

Nagyon szerettem volna szeretni, mert a bőrgyógyászom ajánlotta, de sajnos nem vált be. Engem nem zavarnak a lassabban beszívódó krémek, de ez ráadásként semmit sem hidratál, és pár nap használat után a homlokom, amivel eddig sosem volt problémám, tele lett fekete miteszerekkel. Ha valaki szereti, annak szívesen elküldöm ha állja a postaköltséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

makka

2016. szeptember 9.

Nővérem ajánlotta ezt a krémet és már több, mint 1 éve ezt használom az arcomra. Nagyon kevés kell belőle, mégis jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

anyuci3477

2015. december 30.

Nekem kb. 5 éve ajánlotta bőrgyógyász ezt a krémet, és csodát tett a száraz és problémás bőrömmel, azóta csak ezt használom. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Az ára ne riasszon el, kevés kell belőle, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

agatha3

2015. szeptember 23.

Évekig kerestem a vízhiányos börömnek megfelelö krémet,és két éve rátaláltam erre....azóta ezt használom éjjel nappal....semmi irritáció,szépen hidratál,amellett nem zsírosodik a böröm,szinte egész nap puha,nem húzódik és a sminkemmel is jóbarátok :) ami pozitívum még hogy illatmentes ,nincs zavaró szag az orrom közelében :D csúcs ez a krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

szonnyus

2014. április 1.

Nagyon jól hidratál, de a bőrömet fényesen hagyja, az illatával sem tudtam teljesen megbarátkozni, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

evicadra

2013. június 21.

Február óta csak ezt a krémet használom. Hosszú idő után megtaláltam azt a krémet, amit az egész arcfelületem elfogad. A vízhiányos bőrfelületeket tökéletesen hidratálja, az apró pattanásokat teljesen eltünteti. Nekem hosszú távon is bizonyított és nem is tervezem, hogy krémet váltsak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 21.

renszalai

2013. április 3.

Tesztelésre kaptam a krémet. 5 napja használom és egyelőre meg vagyok vele elégedve. Bőröm kombinált típusú, nagyobb felületen száraz, mint zsíros. A száraz részeken megfelelően hidratált a krém, de a zsírosabb részen már sok volt.
Számomra nagyon fontos egy krém összetevője, ebből a szempontból is kiváló ez a termék.
Annyi észrevételem van még, hogy a bőrömre kerülve mintha kellemetlen illatúvá válna.

UPDATE:
Több hete tesztelem a krémet és a 4 csillagot átjavítom 5-re! Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a terméke (és nem csak száraz bőrűeknek!). Nagyon megszerettem, csodát művelt a bőrömmel, nagyon örülök, hogy ráakadtam. Nagyon kevés is elég belőle,emiatt nem találom drágának, sokkal gazdaságosabb mint más olcsóbb krém, így összességében sokkal jobban megéri, ráadásul 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Az apróbb bőrhibáim eltüntette, sokkal egyenletesebb a bőrfelszínem, sokkal tartósabban hidratál mint más, általam eddig kipróbált termék bármelyike is. Valamilyen oknál fogva lényegesen ritkábban kell radíroznom az arcom. Bőröm üde, rugalmas és pihe-puha, szebb mint valaha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

UPDATE:

Battike

2013. március 12.

Nagyon szuper krém! Én is az arcomra használom! Vékonyan kell kenni és akkor smink alá is jó! Az ára is megfizethető és kevés kell belőle! Az én bőröm ekcémára hajlamos, ugyanakkor zsíros, de vízhiányos szóval elég problémás de ez a krém bevált! Az A.I. változat is nagyon jó főleg ha sebes ekcémás a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Pipacs67

2013. március 6.

Bátran használjátok a krémet száraz, vízhiányos bőrre. Vigyázni kell vele, felesleges nagy mennyiséget felvinni az arcra, mert akkor nem szívódik fel jól. Csak egészen pici szükséges, és akkor a hatás nem marad el. Nekem egyedül az illatát illetően volt negatív tapasztalatom, de azt sem konkrétan én éreztem, hanem a férjem. Miatta csak reggel használom, de láthatóan hidratáltabb a bőröm azóta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

agica10

2013. március 5.

nyugodtan merjétek arcra is kipróbálni ;) az erősen vízhiányos bőröm a túl zsíros krémektől ki szokott pattanásosodni, de amíg ezt a krémet használtam, nem tapasztaltam ilyet, sőt, a korábbi kis pattanások is elkezdtek végre elmúlni. most az AI krémet használom, és igazából nem is tudom eldönteni, melyik jobb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 5.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.