Stiefel Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén hidratáló testápoló.

cherrybomb4

2020. június 17.

Nem irritál, egész jól hidratál, de tényleg semmi extra. Nekem kicsit túl ragacsos és nehéz volt, nem volt annyira kényelmes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

johannakrds

2020. június 15.

Patikában vettem,nem is tudom,hogy Magyarországon kapható e.
Semmi extra.
Extra száraz bőrre vettem,mert télen már már cserepesre szárad a lábam,ilyenkor az összes testápoló kicsípi és akkor még ég is.
Az árára már nem emlékszem,de nem volt olcsóés ugyannyit tud mint a többi.
Az egyetlen pozitívum,hogy nincs erős illata,amit én annyira nem kedvelek a testápolókban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Patikában vettem,nem is tudom,hogy Magyarországon kapható e.
Semmi extra.
Az árára már nem emlékszem,de nem volt olcsóés ugyannyit tud mint a többi.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.