su:m37

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. május 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciális, hypoallergén tisztító stick, fermentált rózsa kivonattal. Minden bőrtípusra ajánlott, érzékeny bőrre is.

Használata: A sicket kicsavarva, közvetlenül a masszírozd bele az arcbőrődre, majd öblítsd le langyos vízzel.

Lencseee

2019. január 7.

Nem ez lesz életem arcmosója, mert valahogy ettől a "szappannal mosok arcot" érzéstől nem tudok szabadulni. Utazáshoz viszont a fapadosoknál mindig ezt viszem magammal, mert nem folyadék. Mégis van valami "luxi" érzete, ha másért nem az ára miatt biztos:-D De tuti, hogy nem veszem újra és nem lesz a rutinom állandó része sem, amíg el nem fogy. Tekintettel arra, hogy a Balea Med 700 Ft-ért szerintem sokkal többet tud, ez egy nagyon erős közepes nekem arcmosó fronton, és most tényleg kemény leszek, de csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

jirka

2016. augusztus 8.

2016.08.08.
Két hete teljesen elhagytam. Nem lett a rutinom része, mint ahogy alább írtam. Rontani nem rontott a helyzeten, de nem is segített. Szerintem az arctisztítónak kell lennie a kulcsnak az arcápolási rutinban, sajnos ő nem tudott az lenni. A tanulság mindenképpen az, hogy még egy hónap után is elhamarkodott véleményt írni egy termékről, így a jövőben igyekszem visszafogni kezdeti lelkesedésemet, és minimum 2 hónap használat után véleményezni.

2016. július 2.
1 hónapja használom. Kicsavarható stick. Vízzel átöblítem az arcom majd vagy közvetlenül arcba masszírozva vagy konjac szivacsra rakva (akkor lényegesebben kevesebb kell belőle) masszírozom át az arcot, legalább egy percig. Rózsaszirmok vannak benne, ezért darabos. Alaposan leöblítem. Jól tisztít, nyugtat, igazán gyengéd a bőrhöz. Reggel, este használom, nagyon megszerettem. Külföldi beauty (K-BEAUTY) bloggereknél figyeltem fel rá, szinte mindenki rutinjában benne van. Most már az enyémbe is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

2016.08.08.

2016. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1

Lauric Acid ti I eu 4 1