su:m37

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: vasmacs, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   26 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hires Secret Essence következő lépéseként ajánlott krém. Visszaállítja a bőr fiatalságát és ragyogását, növeli a tömörségét és rugalmasságát, mélyen hidratál. Többféle fermentált növényi hatóanyagot tartalmaz.

eszterszekely

2020. február 29.

Kiváló krém. Persze illatosított, de ezért nem vonok le csillagot mert úgy látszik a magasabb árkategóriás koreai márkák egy jó nagy része valamiért szükségesnek érzi illatosítani a termékeit. Ez legalább visszafogott, ha már...
Na de a lényeg. Sűrű, tömör krém, ennek ellenére könnyen eloszlatható.
Nagyon szeretem. Amióta megérkezett a váltótársáért egyre kevesebbet nyúlok pedig úgy terveztem hogy ezt csak éjszakára használom. Egy borsónyi elég az egész arcomra a rétegzős rutin utolsó (néha utolsó előtti lépéseként). Marad egy diszkrét olajos réteg a bőrömön de lehet rá sminkelni.
Amit rövid távon látok hogy nagyon jól hidratál. Nem önmagában az ő érdeme, de amióta elkezdtem koreai arcápolókat használni minden reggel meglep, amikor belenézek a tükörbe hogy nincs az a klasszikus álmos-gyűröttség az arcomon mégha úgy is érzem. A Su:m ehhez csak hozzátett. Valamivel még tömörebbnek érzem a bőröm de hosszú távon biztosan még több hatását fogom érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Na de a lényeg. Sűrű, tömör krém, ennek ellenére könnyen eloszlatható.

cattitude

2019. február 20.

mintáim vannak belőle, szerintem szuper krém, annyira, hogy állandósítanám hidegebb időre. szuper fermentált összetevők vannak benne,szerintem már nlhány használat után látszik a hatása. szépen hidratál, kisimítja a bőrt. a színe kicsit fura, narancssárgás, az illata egész jó, persze parfümözött, de nem olyan erős. az állaga meglehetősen tömör, de nem nehéz kenni. irritációt nem okozott. este szoktam használni, másnapra tök jól néz ki a bőröm, puha, ragyogó, kisimult, szóval 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.