Sugarpill

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   online külföldről

A palettában található színek: Soot & Stars, Diamond Eyes, Elemental Chaos, Subterranean

Ildie

2017. január 6.

Megadom az 5 csillagot, mert mind a 4 szín tényleg az én színem.
Amit tudni kwll, hogy drága ahhoz képest, hogy 4 szín viszont ha azt is megnézzük mennyire gigantikusan nagyok a panek, akkor már nem drága. Szóval ezek a színek egyéletre elegek lesznek.

Beautylish-ről is beszerezhető.

Szóval a festék a ecsettelmegmatatva könnyen feljön, talán kicsit túl könnyen is, de nem porol.
A színe a szemem pont olyan, mint a panben.
A tartóssága a végtelenségig tart.
Igyekszem a nem a csomagolásra ráizgulni, de ez itt nem megy, egyszerűen jól néz ki, és vékony és nem nagyobb a szükségesnél. Egy natúr cuccal megvan minden ami kell.

Határozottan örülök, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Megadom az 5 csillagot, mert mind a 4 szín tényleg az én színem.

Beautylish-ről is beszerezhető.

A színe a szemem pont olyan, mint a panben.
A tartóssága a végtelenségig tart.

Határozottan örülök, hogy megrendeltem.