SUGU Beauty

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szemkrémek

"Ha éjszakai szokásaid fáradt szemeket eredményeznek, segíts rajtuk ezekkel a hűsítő gél szempárnákkal. Hűtsd le a párnákat, helyezd a szemedre, feküdj vissza és pihenj."

Gica81

2020. július 21.

Cuki dizájnba bújt kis csodaszer 'számomra'. Én odáig meg vissza vagyok érte.
Reggelente sötét, püffedt szemekkel ébredek és ez a kis szempárna eddig ezen segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Cuki dizájnba bújt kis csodaszer 'számomra'. Én odáig meg vissza vagyok érte.

Zsanita

2020. március 1.

Nem tudom mit csinálok rosszul, de ha hideg, ha nem nekem borzasztóan irritálja a szemem és sírok tőle minden egyes alkalommal :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

souzanna

2019. május 15.

Jelentem HATÁSOS!! Nekem reggel nincs feldagadva a szemem, de egy kiadós bőgés után szuperül hűti, nyugtatja a szemet. A design pedig nagyon cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.