SUGU Beauty

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 27.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Radírozó, hámlasztó tisztítópárnák

Nessy

2020. március 18.

Arclemosásra is bevált, felkenem a krémes arclemosómat és finoman átdörzsölöm a bőröm. Nem használom napi szinten, de néha kifejezetten kellemes.
Mégsem ez az ami miatt 5 csillagot fogok adni, mivel különösebb javulást nem tulajdonítok neki.
A nehezen lemosható Ilcsis/agyagos maszkoknál, egy kis bevizetés után gyorsan és hatékonyan tudom megtisztítani a bőröm a hatóidő után.
Nem kell vattapamacsokat pazarolni, arctiszító kendőket, kesztyűket felesegesen összekoszolni, 15 percig öblíteni
Könnyű tisztán tartani, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Könnyű tisztán tartani, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Aleca89

2020. március 8.

Bevallom a cuki csomagolás miatt vettem meg. De bevállt, mondjuk még nem teljesen szoktam le a vattakorong használatról. A mitesszerekkel jól felveszi a harcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

iifenopy

2020. január 8.

Nagyon jó, nem durva egyáltalán. Minden nap használom gyengén inkább masszírozásra (géles állagú lemosóval) mint radírozásra, de eltávolít valamennyi elhalt bőrt is. Könnyű tisztítani, higiénikus és nagyon tartós. Szerintem a Foreo se tud többet 30x-os áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Formidable

2019. november 27.

A Garnier egyik arctisztító géljével használom együtt, amit kifejezetten ehhez a termékhez vettem. Nem akartam a heti két arcradírozásnál többet beiktatni, ellenben a kombinált bőrömnek jól esik 1-2 naponta egy kis plusz hámlasztás és tisztítás, amihez jól alternatívát biztosítanak ezek a kis tappancsok.
Sminkelés után is hasznos, hiszen míg a micellásvíz meg a vattakorong gyakran csak a felszínt tisztítja meg rendesen, ezzel együtt szépen el lehet távolítani a maradék pl. alapozót is.
Kb. 2 hónapos használat után szépen bírja, még mindig csak az egyiket használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

davidkriszti

2019. november 3.

Most már több, mint egy hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele. Az arcomat kecsketejes-iszapos szappannal beszappanozom, és aztán átmaszírozom az arcomat ezzel a kis radírozóval. Mint masszírozó nem vagyok elájulva tőle, de sokkal tisztábbnak érzem az arcomat, és mintha kevesebb bőrproblémám is lenne, amióta használom. Eddig még csak az egyik párnát használtam, úgyhogy nem hiszem, hogy egyhamar újra kell vennem, de szerintem, újra megvenném, ha szükség lenne rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

lovereira

2019. október 20.

Nagyon jó kis arctisztító/masszírozó. És a szilikon könnyen tisztítható, ami még plusz pont neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

tara95

2019. szeptember 17.

Az utolsó dobozt emeltem le a dm-ben, kétkedve, hogy miben jobb ez mint a noname ebayes...nos, meglepően sokkal jobb mint az előbbi! Rövidebb sörték, keményebb, határozottan sokkal tömörebb és minőségibb mint a pár száz forintos társa. Pozitív csalódás, nagyon-nagyon kellemes használni és ennél végre azt érzem, hogy nem csak spórolok a termékekkel, hanem egy nagyon enyhe, puha bőrt eredményező hámlasztást és masszázst is kapok. Megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

selmeczireka

2019. szeptember 15.

Nagyon tetszik, nagyon ötletes, igaz emberi erő kell hozzá :-D, de hát ki bánja ezt. A nagyon trendi elektromos/tölthető rokon sem tud sokkal többet az eredmény tekintetében. Szeretem használni, hetente kb. 2-3X veszem elő. Szerintem amúgy nem hámlaszt maximálisan (pedig így hirdeti a forgalmazó), de nagyon kellemesen masszíroz és felélénkíti a bőr vérkeringését. Koreai rutint követek több éve, így az esti rutinomban van helye és mellette hámlasztok is. De ár-érték arányban csodás kis kütyü.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

ninahf

2019. augusztus 27.

Nagyon megszerettem, kb. 3 hónapja vettem meg, még mindig csak az egyiket használom. Minden este egy csepp arctisztítóval átmasszírozom vele az arcomat. Mióta használom kevésbé 'áttetsző' a bőröm, kevesebb a pattanásom, plusz semmilyen szinten nem irritálta az amúgy igencsak érzékeny bőrömet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Cucuka

2019. augusztus 18.

Nagyon nagyon tetszik! Néztem mellette a 16 ezer forintos nemmondommegmelyik népszerű hasonló kis arcradírozót, de gyakorlatilag szerintem ez tökéletesen teszi a dolgát. Nekem érzékeny bőröm van, és ez a kis párna nagyon finoman masszírozza az arcomat és nem okoz semmilyen kellemetlenséget. Nagyon boldog vagyok hogy rátaláltam teljesen véletlenül :) nagyon ajánlom mindenkinek, aki nem akar horror áron venni szinte ugyanilyen arcradírt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.