Sun Ozon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebcikee, Módosítva: 2019. április 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Napvédő lotion érzékeny és száraz bőrre természetes jojobaolajjal, illatanyag nélkül. Vízálló.

Aanyta

2019. szeptember 9.

Itteni vélemények alapján ezt használtam a nyáron. Abszolút nem égtem le. Könnyű eldolgozni, nem hagy nyomot. Gyorsan beszívódik, nem utolsó sorban nagyon jó ára van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

D22

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 2.

Hawaiian tropicot akartam lecserélni, és hosszas keresgélés után erre a fenyvedore esett a valasztasom. Nem bantam meg. Az allaga suru, nehezen kenheto, de nem vartam nagyon mast, hiszen az 50 faktorosoknak altalaban ilyen. Tengerparton teszteltuk, alig barnultunk vele, sokáig elég. Nem irritált. Kovetkezo nyaralasra is biztos, h őt valasztom, ar ertek aranyban is eleg jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Dana1983

2019. május 18.

Hála Istennek idén már vehettem kémiai fényvédőt a kisfiamra. Főleg majd strandon kell neki (és nekünk is), de tavaly nem nagyon találtam olyan fizikai fényvédőt, ami nem 10 ezer Ft, könnyen be lehet szerezni, a szavatossága felbontás után nem 3 hónap, nincs benne alkohol, parfüm, egyéb gáz összetevő, és nem a gyerekeknek való Bioderma (amire allergiás lett).
Egy a lényeg, ez minden fentebbi kritériumomnak megfelel. Az arcomon próbálgattam és meg vagyok vele elégedve. Kicsit sűrűbb állaga van, de könnyen el lehet kenni, viszonylag hamar beszívódik, fényes felületet és zsíros érzetet hagy maga után (milyen meglepő egy naptejtől) - de egyáltalán nem vészes és egy idő után teljesen eltűnik a csillogás/zsírosság. Nem szárítja a bőrt, nem okozott pattanásokat, megfelelően véd a naptól.
Ha nem találok jobbat, akkor legközelebb is ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 18.

Ha nem találok jobbat, akkor legközelebb is ilyet veszek.

viragi

2018. október 23.

A (világítós)fehér és száraz bőrömre felkenve gyorsan beszívódott, a ruhám sem lett tőle kimoshatatlan foltos, és le sem égtem, alig van illata, szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve, újravevős! Ráadásul remek ár/érték arányú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

csillag1219

2018. augusztus 19.

Ár-értek arányban szerintem jó kis naptej. Viszonylag jól kenhető, jól véd. Kicsit zsíros érzetet hagy maga után, ezért "csak" 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

szilva82

2018. július 31.

Tej lány vagyok, ahogy egy afgán cimbim mondja.... :D
Tegnap strandoltunk, és egy ilyet vettem....vhogy nem óhajtok 4-5 ezret kiadni egy nivea felírat miatt...
Szóval hipiszupi ez a kence....:D
Nem égtem le, nincs rákvörösség....és hála az égnek semmit sem barnultam....
A hófehérség hozzám tartozik....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Tej lány vagyok, ahogy egy afgán cimbim mondja.... :D
Szóval hipiszupi ez a kence....:D
Nem égtem le, nincs rákvörösség....és hála az égnek semmit sem barnultam....
A hófehérség hozzám tartozik....:D

WorkingClassGirl

2018. június 16.

Alapvetően beválik, amolyan testápoló és fényvédő egyben. Száraz bőrre kenve tök jól beszívódik, kicsit fényes, de alig ragad. Mondjuk melegebb időben már elég kényelmetlen, ahogy elkezd izzadni az ember, de 30°-ig tök jó. Szóval inkább tavaszra és őszre megfelelő, de örülök, hogy nem bizonytalanítottak el a régi formulára érkezett rossz értékelések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.