Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: yvie, az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

cioccolata

2013. augusztus 20.

Nekem mások az összetevők, de szerintem ugyanarról a termékről van szó, mert a kép ill. név teljesen megegyezik. (?) Értetlenül állok ezelőtt.

Én használtam, valóban megnyugtatta az enyhén lepirult bőrömet. Sehol sem hámlottam le, pedig volt olyan rész, ami eléggé leégett (ezt és Panthenol spray-t is használtam).
Nekem tökéletesen megfelelt! :)

A helyes összetevők: Aqua, Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Caprylyl Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Carbomer, VP/Hexadecene Copolymer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Nekem tökéletesen megfelelt! :)

breklimaria20

2013. július 19.

Jóformán bűzlik az alkoholtól. Így nehezen tudom elképzelni, hogy "véd a kiszáradástól","nyugtatja a bőrt" és "visszaállítja a bőr természetes nedvességtartalmát". Szerencsére nem én adtam ki rá a pénzt, de nyaralás előtt megnézhettem volna rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol