Sundance

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: apple, Módosítva: 2017. április 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Barnulást elősegítő szolárium spray

Szép, intenzív és egyenletes színt ad, fokozza a természetes barnulást. Szoláriumozáshoz és napozáshoz egyaránt. A bőr természetes nedvességtartalmát nedvességpótló ápolóanyagok biztosítják. Az E-vitamin és a jojobaolaj megőrzik a bőr rugalmasságát és bársonyos érzetet keltenek.

szanii

2017. június 12.

Itteni vélemények és a DM iránti szeretetem után vettem meg (a napozás utáni bőrnyugtatóval együtt) és minden szoláriumozásom előtt befújóm magam vele. Tetszik az állaga, az illata, rajtam gyorsan és jól szívódik fel, nem leszek foltos sem én sem a ruháim utána. Nagyon fehér bőröm volt, 4 szoli után (3x5 p, 1x6p) és a szolisprével szerintem jelentősebb hatást értem el mint spray nélkül. AJÁNLOM!

UPDATE:
6 percekre járok már (csak az annohófehér bőr miatt még nem mertem több percre menni) és még mindig ez a tökéletes szoli-spray!
UPDATE 2: Már elfogyott, sokat jártam 8 percekre de nem tapasztaltam jobb barnulást :(
Egyébként sem gyártják. Lehet, h ez miatt?

Már kinéztem a Dr. Kelen szolárium krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

UPDATE:
Egyébként sem gyártják. Lehet, h ez miatt?

Már kinéztem a Dr. Kelen szolárium krémet.

Darsa

2017. május 5.

Ez az első szolispray-m és nagyjából meg vagyok vele elégedve. Egy ideig spray nélkül szoliztam, de mivel alapból olyan fehér vagyok, mint egy vámpír elsápadva, lassan barnultam és a bőröm is nagyon kiszáradt tőle, ezért szereztem be Őt.
Nem egy csodaszer, gyorsabban barnulok ugyan vele és valamelyest semlegesíti a szoliszagot, de azért nem olyan "húha" a különbség barnulásban vele vagy nélküle. Kb négy-hat percet tudok az összidőből lefaragni vele a kívánt szín eléréséhez.
Viszont tényleg szépen hidratál, nem tapad-ragad, könnyű eloszlatni, bár mivel már erősen fogy, megdöntve nem jön belőle, így van, ahova úgy kenem, jogy a tenyerembe fújom és eloszlatom, mint egy testápolót. Ha elfogy kipróbálok mást, hátha inzenzívebb, de komoly probléma nincs vele, 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Africa

2017. március 20.

Nagyon szeretem ezt a sprayt, nem nagyon számottevő a hatása, de illata nagyon finom, és hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

r0606

2017. március 3.

Sokáig használtam nyáron, nagyon szerettem, bár nem barnultam tőle jobban, de hidratálásnak jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

vikeral

2016. október 22.

Eloszor a gel fajtat probaltam ki, az azonnal szerelem volt, utana beszereztem ezt is.
Szerintem a gel hatasosabb, de ez lassabban fogy. A gel allaga es illata jobban tetszik, itt mindig osszemaszatolom a flakont. Sokkal tovabb eleg mint a gel, bar lehet csak itt nem kenem fel olyan vastagon. Az allaga, illata tetszik, nekem mindig hatasos volt a sundance. Habar inkabb maradok a gelnel, azt sokkal jobban szeretem, hatasosabbnak erzem, az illata is jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

trstimea

2016. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Számomra kifejezetten plusz pont a spray-s kiszerelés, mert így szerintem könnyebb eltalálni a megfelelő mennyiséget, illetve az illata is finom. Az összetevőivel nem vagyok sajnos teljesen kibékülve, de azt hiszem ez pont azaz eset ahol muszáj kompromisszumot kötni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

nyauka

2016. július 7.

Szoliba használom, a nehezen barnuló bőröm mintha ettől jobban barnulna, de így sem leszek soha feltűnően barna kicsit nehezen szívódik fel (de nekem szinte minden ilyen) de elviselhető.

Hát azóta eltelt egy kis idő, és kipróbáltam a tubusos változatát, amire azt hittem ugyan ez csak más kiszerelés, de rájöttem, hogy nagyon nem ugyan ez....az nekem sokkal jobban bevált, sőt ehhez képest egy csoda....így sajnos ezt lejjebb kell pontoznom. Főleg a ragacsos érzet miatt amit a bőrön hagy, meg a barnulás fokozása is jobb a másik változatnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

dmmarti

2016. július 3.

Sajnos semmit nem vettem észre,lehet sokat vártam tőle.Az itteni vélemények hatására vettem le a polcról.Van hasonlítási alapom.Árban tényleg jó ,kipróbálni szerettem volna pont ezért de maradok a régi krémemnél.Csak mert dm kap 3*-ot.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

marryjane

2016. június 23.

990.-Ft-ért vettem akciósan a DM-ben.
Heti 1-szer járok szoliba, gondoltam kipróbálom, miért ne?
Előnye a többi általános szolikrémmel, hogy könnyebb az állaga (fújós-híg termék), könnyű oszlatni, lecsökkent a bekenési időm a felére, nem marad vastag réteg rajtad és, ami a legjobb benne NEM LESZEL TŐLE BÜDÖS SZOLI SZAGÚ, nyugodtan intézheted a dolgod szoli után, nincs az a büdös érzet. Érdekessége még, hogy amióta ezt a terméket használom, nem ég le az érzékeny bőröm szoli hatására, barnító hatása is rendben van!
Hátránya, hogy a híg állaga miatt leizzadom. Eddig sosem izzadtam le a szoli alatt, de ezzel a termékkel igen és nem zsírosan, hanem "vízesen".
Összességében rendben van. Olcsó-védi a bőröm-jó illatú-kontra izzadok. Azt hiszem a pro-kontrába 3-1-re nyert ez a krém, az izzadást valahogy kibírom az előnyei miatt. Nálam nyert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

990.-Ft-ért vettem akciósan a DM-ben.
Heti 1-szer járok szoliba, gondoltam kipróbálom, miért ne?

doris92

2016. június 23.

Egy délutánt szántam rá, mire megtaláltam ezt a szolikrémet, az itteni vélemények alapján meg is vettem. Ma ki is próbáltam, és nagyon jó!!!! Nekem a karom és a mellkasom valamiért sosem barnult, a lábaim és a hasam annál inkább így nem volt igazán szép, engem nagyon zavart. Ennek a krémnek a használatával viszont a kérdéses testrészeim is nagyon jól lebarnultak, már első használat után látom, hogy barnább lettem! Ami negatívum az az illata, illetve eléggé nehézkes belőle kinyerni a cuccot, de az eredményessége kárpótol ebben. (Azt azért hozzáteszem, hogy már 1 éve szolizom, és megvan már az alap barna színem.)

UPDATE: tegnap kipróbáltam úgy, hogy csak a karjaimra és a mellkasomra kentem, mivel ott valamiért gyengébben barnulok... Azt tapasztaltam, hogy ez esetben jobban barnultam tőle. Szerintem így fogom használni addig, amíg nem leszek egyenletesen barna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.