Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. június 5.

Kategória:   Fényvédők

A hidratáló összetevőknek köszönhetően, mint a glicerin, shea vaj és B5 provitamin, segít megtartani a bőr puhaságát, rugalmasságát. Az UVA / UVB szűrőrendszer azonnal és megbízhatóan véd a leégés ellen.

• Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Gyermekek bőrének igényeire szabva
  • Nem tartalmaz illatanyagot, szín-és tartósítószereket, valamint emulgeálószereket
  • Vízálló

Banszky

2017. június 3.

Mínusz csillag!!! Bár lenne ilyen. Direkt gyerekre fújós spray-t vettem,hogy gyorsan szaladhasson a dolgára. Hát ezzel biztos nem fog. Egy lyukon át köpi a naptejet,egyáltalán nem egy könnyű kis anyag amire az ember gondolna mikor napozóSPRAY-t vesz! Ragad. Ezt nem tudom cifrázni. Ez egy sz*r.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Dézi

2016. július 24.

Az 50 faktorosat vettem meg ebből a naptejből. Midig gyerekeknek való naptejet használok, mert nagyon érzékeny a bőröm, ráadásul napallergiám is van, gondoltam ez jó lesz.
Hát komolyan mondom én ilyen rossz napvédővel még nem találkoztam..... Már az első dolog ami nem tetszett benne, az az hogy teljesen rossz a szórófeje. Direkt azért vettem szórófejes napozóterméket, hogy ne kelljen kenegetni, csak befújom vele magam és kész.... Hát egy valami katasztrofális módon egyetlen egy lyukon öntötte magából a terméket, mint valami vízipisztoly. Ez eddig még oké volt, gondoltam magamban, de egyszerűen teljesen kiakadtam amikor megláttam hogy narancssárga színe van és mindent összefog. Megfogta a fehér pólómat, a fehér strandtáskámat, MINDENT amihez hozzáértem. Próbáltam tiszta vízzel kimosni, de nem jött ki belőle semmi. Úgy mentem haza mint aki leette magát barackos joghurttal....
Ennek tetejében a sárga folt OTTHON SEM JÖTT KI SEMMIBŐL. Olyan dühös vagyok, mint még soha, a táskát előtte egy héttel vásároltam és aznap használtam először, a póló meg a kedvencem volt amit tönkretett és konkrétan ki kellett dobnom a kukába.... Mostam én azt mindennel, Vanish szappantól elkezdve a folttisztítóig, domestos, hypo.... mindent ráöntöttem ami itthon van és semmi nem szedte ki. Olyan mérges vagyok, egyből ki is dobtam az egészet a kukába.
Soha senki ne vegyen ilyen szemetet, 2500 Ft-ba került, de még akkor sem hoznám haza még egyszer ha ezt az összeget ők fizetnék nekem, hogy elvigyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

kisbalna

2015. június 14.

Ma vettem az öcséimnek elsősorban, de én is kipróbálom velük együtt és megírom a véleményem. Az előttem szólónak valóban igaza van az állagát tekintve, de kibírható, nem vészes. DE! Aki konkrétan spray-t szeretne az ne ezt vegye, de az összetevők alapján vonzó az fix. Közben kipróbáltuk és nem zsírosít, jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Réka001

2014. május 23.

Tegnap vettem a kisfiamnak. Előtte Alverde baby-s volt, de attól olyan fehér lett a gyerekem, mintha beteg lenne, meg nagyon nehéz eldolgozni. Így most egy olcsóbb árkategóriásra esett a választásom. Szempontom a baráti INCI és a gyors, könnyű eldolgozás. Én felnőttként imádom a spray-s fényvédőket, mert ki nem állhatom kenegetni magam (meg mást sem:)). Egyszerűbb befújni, aztán pikk-pakk lehet menni:)). Na mikor megláttam, hogy ez spray, nagyon megörültem és le is kaptam a polcról. DE, sajnos nem aerosol jön ki belőle, hanem olyasmi, mint a krém, tehát max a tenyeredbe tudsz fújni. Ez nagy "átverés", mert akkor egy olcsóbb árfekvésű fényvédő is ugyan itt tart. Másik, hogy narancsos színe van, ami megfogja a fehér (Világos) pólókat, ruhákat....Hogy a fénytől véd-e, azt még nem nagyon tudom. Még ez nem a 40 fok, strand , kánikula....így most az udvaron még jól vizsgázott...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak