Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 2.

Kategória:   Fényvédők

A gyermekek különösen érzékeny bőrét azonnal védi a hidratáló összetevőknek és az UVA/ UVB szűrőnek köszönhetően.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószereket, és emulgeálószereket,
Azonnali védelmet biztosít,
Bőrgyógyászatilag tesztelt,
A gyermekek érzékeny bőrének igényeire szabva,
Extra vízálló.

Kiszerelés: 200 ml

Anheszenamon

2019. július 2.

Magamtól nem vettem volna meg, mert annak ellenére, hogy gyermekek részére készült, az INCI-ben 3. helyen szerepel az alkohol. Ajándékba kaptuk, gondoltam ha már van, elkenegetem. Kényelmes a spriccelős kiszerelés, könnyen beszívódik, nem hagy nehéz, zsíros fehér réteget mint sok másik fényvédő. Nem okozott irritációt még a kisfiam érzékeny bőrén sem. Kellő mennyiséget felkenve strandoláskor sem égtünk le vele. Egyedül az INCI-ben előkelő helyen álló alkohol miatt vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

rjudit

2019. június 5.

Még akkor kezdtem használni, amikor egész picik voltak a gyerekeim. Elképesztően jól véd a leégéstől, nagyjából hófehérek maradtak a nyár végére is, pedig rengeteget voltak napon és nagyon jó a vízállósága is. Szóval rendkívül elégedett vagyok vele. A kiszerelése meg azért is praktikus, mert egy idő után már magukat is tudták kenni anélkül, hogy kinyomták volna az egész flakont. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Kinleyni

2018. április 28.

Fiamnak vettem, de akaratlanul kentem belőle magamra is. A gyereken működik, én kicsattogtam tőle, piros apró rücskös felszínű pontocskák lettek rajtam és elég sokáig ragaszkodtak is hozzám.
Nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Nem az igazi.

Ingrido

2016. június 30.

Lehet, csak az én példányom nem működik, de ez nem szórja a naptejet, hanem csak kifolyik a fúvókáján. Így élvezhetetlen, és haszontalan a szórófej. A gyerekekre kenem, akik sajnos kipattogtak tőle. Az ötévesnek érdestapintású, rücskös lett a bőrfelszíne tőle, valószínűleg allergiás valamelyik összetevőre. Eddig is a márka naptejeit használtuk, de nagyon kicsiknek való krém változatot. Ez a folyékony, és spriccelhetetlen változat nálunk megbukott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

PaperMama

2013. augusztus 1.

Ezt vettem a tengerparti nyaralasra,es eddig elegedett vagyok vele:)csak testre hasznalom,arcra nem kennem,oda a bioderma mattito 30 faktorosat kenem nagy megelegedessel honapok ota.de testre ez is tokeletesen bevalt:)tenyleg zsiros krem,de erdekes modon megsem az a fullaszto ragados fajta.nem szivodik be teljesen,hagy egy pici feher reteget,ami viszont a pancsizasok soran fokozatosan eltunik,szval ez az extra vizallosag nemtom mennyire igaz,de teny,hogy nem egtem le vele ,igaz barnulni se nagyon lehet mellette;) de ez most nem is zavar.jo lenne ez a spray megoldas,de sztem picit "kopkod",emellett elegge folyos,gyorsan el kell kenni ha nem akarjuk h mindenhova folyjon.kicsit hianyzik az a tipikus fini naptej illat,dehat mivel illatmentes,ezert nem hibaztathatom:D nem okozott irritációt, jol vizsgazott,otos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

ildi74

2013. július 28.

A lánykámnak vettem, le ne égjen a vízparton. Nagyon könnyű a felvitele, jó a spray megoldás. Illatmentes. Az eldolgozása viszonylag könnyű, annak ellenére, hogy meglehetősen zsíros krémről van szó. Egyáltalán nem égtünk le, pedig sokat voltunk a napon, vízálló (délelőtt 1x kentünk, ez estig védett, pedig sokat pancsoltunk). Igaz, hogy barnulni nem igazán lehet vele, de a védő hatása miatt megérdemli a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 28.

AngEy

2013. július 28.

már nyár elejétől használom. fehér a bőröm, mindig kenem vele: ) (mert ha nem akkor jönnek az anyajegyek:( ) Ha kellő réteg van a bőrön nem lehet vele barnulni, maximálisan véd:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

ágica

2013. június 9.

Jó termék, jó áron:) Sosem égtem le eddig vele, ami csoda, mert tengerpartra használtam, ahol a nap felét a tűző napon töltöttem a hófehérke bőrömmel. Sajnos elég zsíros, és pici fehér réteget is hagy maga után, de mivel nem égtem szét, picit barnultam is, ráadásul a bőröm sem lett száraz, ez nem zavar. Szeretem, de nekem ez hétköznapokra vagy a heti 30 perces szokásos napozásomhoz nem szükséges, így meghagyom a nyaralásomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

AngEy

2013. június 9.

jól kenhető, jó illatú, tényleg vízálló fürdéskor látszik ahogy megfehéredik a bőröm a szappantól .D szépek az összetevői:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 9.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.