Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Ajakápolók

hzsvitamin

2018. május 8.

Nagyon furcsa. Én a napokban vettem ennek a balzsamnak az SPF30 verziójából háromszázvalahány forintért, és sehol sincs az adatbázisban. Megpróbáltam hozzáadni, de még kép sincs a google-ön, de még úgy sem ha németül írom be. Úgyhogy ezt fogom vémeményezni.

Szóval SPF 30, amit azután vettem meg, hogy a labello spf30 keresű és fehér. Nos a sundance jól indul, krémes, nem kell sok belőle, finom illatú.....aztán kiderül, hogy NEM HIDRATÁL! Tegnap egész napi használata miatt kicserzett ajkakkal tértem haza este. Tekintve, hogy egy ajaknápoló fő feldata, hogy hidratáljon, még akkor is ha fényvédős, sajnos ez még rosszabb pontozást kap, mint a labelló. Nincs benne semmi, ami miatt használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Elyana

2018. március 26.

Én mostanában (is) vettem, tehát ez nem (csak) a régire vonatkozik:
Már egy éve újraveszem ezt az ajakápolót, mert nagyon megbízható. Tényleg van olyan jó mint anno a Labello volt. Illatmentes és jól hidratál. A fő ok amiért megvettem az SPF volt, de végül jobb lett mint amire számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Én mostanában (is) vettem, tehát ez nem (csak) a régire vonatkozik:

Szila20

2016. július 28.

A napokban vettem meg és "teszteltem le" ezt az ajakápolót, természetesen így nyáron a 20-as fényvédője miatt. Nekem bevált! :) Nagyon finom az illata, maga az ajakápoló pedig hasonló a Labello-hoz, semmi baj nincs vele, és számomra jó érzést ad, hogy tudom, védve vannak az ajkaim is. Plusz pont az ára miatt, semmivel sem drágább, mint egy hagyományos ajakápoló, 300 Ft-ért vettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

lilielli

2015. június 26.

Nagyon jó. Olyan hatása van nálam, mint egy Labello-nak, és még fényvédős is, mindezt 300 Ft-ért a dm-ben?? Nagyon megérte, így nyárra. Jó az illata is, minden oké vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

melanie500

2014. július 31.

En nagyon szeretem! Ezek szerint nekem mar az uj van meg. Az enyem csak az elejen volt egy kicsit kemenyebb, de aztan nagyon jól kenhetove valt es nem hullik darabjaira 40 fokban sem. Egyaltalan nem hagy semmilyen feheres reteget a szamon. Nagyon jol hidratalja az ajkaimat, szuper, hogy fenyvedos es az illatat is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Ancs

2014. január 26.

Szörnyű volt nekem, olyan hulla ajkakat csinált de tényleg nem olvadt szét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Szörnyű volt nekem, olyan hulla ajkakat csinált de tényleg nem olvadt szét.

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Nyáron nagyon szeretem használni. Ha keveset kenek a számra, akkor nem is lesz fehér tőle. Jól véd, nem szárad ki tőle a szám. Összefoglalva szeretem, megérte az árát!... : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

csuta

2013. január 16.

Jó kis termék. Szeretem. Az illata is tetszik. Nyáron pont jó, hogy kicsit keményebb az állaga, hisz meleg van, de ősszel egy kicsit kemény, de szerintem ez nem olyan nagy baj. Szeretem, hogy kicsit fakóbbá teszi az ajkamat. Én nem csak nyáron szoktam használni, persze akkor szinte csak ezt, de ősszel is és tavasszal is jó, főleg, ha nincs más kéznél.
Ha elfogy biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Ha elfogy biztos újraveszem.

kriszti8

2012. október 31.

Szeretem. Kellemes az illata, nekem megfelelő az állaga is és a hatásával is elégedett voltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

zsoficza

2012. szeptember 11.

Nekem az 50 faktoros van meg, és hát egyetértek az előttem szólókkal. Kemény, de ez nem baj, mert legalább nem olvad meg a 40 fokban, az illata lehetne jobb is, de végülis elmegy, viszont a fizikai fényvédőket is tartalmazó krémekre jellemző fehér "kicsapódás" rá is jellemző, ami a szájon elég bizarr tud lenni :D, szóval biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.