Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita.maarouf, Módosítva: 2012. január 27.

Kategória:   Fényvédők

Áttetsző napozó spray új formulával. Nem zsíros, gyorsan beszívódó, vízálló. UVA/UVB védelem

Nymphea

2016. július 19.

Úgy adódott, hogy a nagy melegben kint kellett tartózkodnom a szabadban, ezért kerestem valami nem ragadós napvédőt, ebben az árkategóriában. Még kuponom is volt hozzá, az örömöm teljes volt, egészen addig, amíg ki nem próbáltam. A ruhából kilátszó részeket kentem vele, de sajnos szörnyen ragad, elviselhetetlen, és ebbe a ragacsba még az utca pora is beleragad, de nagyon. Ilyet még sosem tapasztaltam, a tavaly használt szintén spray jellegű Sun Ozon (rossmann) fényévekre van ettől. Sajnos a fújkálás közben a kezem is annyira ragad, hogy nem tudom lenyomni a pumpát, amivel újabb adagaot tudnék elővarázsolni. Nekem már újabb verzió van meg, abból is a 30 faktoros. Nem lettünk jóban, a sok-sok alkohol miatt sem, bár ha ez a szag eloszlik, magának a naptejnek finom az illata. Pozitívumként említendő, hogy égni nem égtem, sok napon töltött óra után sem, a hófehér napot keveset látott bőrömmel sem. Sajnos ez számomra kevés, a ragacsosságát nem tudom megbocsátani, hiába véd és olcsó. Szerettem volna szeretni, de így csak 2* ( és soha többet ilyet)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

fdorottya

2016. július 11.

Annyira ragados, hogy nem tudom magamon elviselni. Többen írjátok itt, hogy nem zsíros... akkor az enyémmel van a gond mert nagyon ragadok tőle. Védelemről annyit, hogy én akármit kenhetek magamra leégek. Ezzel sem volt másképp. Arcomra sem tudom használni. Nagyon pattanásos leszek tőle. Sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Bolvarin

2016. július 10.

Nyaralás előtt gyorsan beszaladtam a dm-be, és ezt emeltem le a polcról. Én teljes mértékben elégedett voltam vele, könnyen adagolható, gyorsan beszívódik, egyszer sem égtem le. Arcra viszont nem használnám, mert nagyon alkoholos, és sajnos emiatt szárította is a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

szederke

2014. június 26.

Egész jó fényvédő, nem szoktam leégni mikor használom, de a dekoltázsomon tiszta mitesszer, és pattanás lettem tőle, szóval mellkas fölé nem érdemes kenni (arcra meg pláne nem). Az enyém a nyár végére eléggé bebüdösödött és dobhattam ki, pedig még félig volt. Azóta átváltottam a sensitive verziójára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

zsannasko

2013. december 1.

Könnyen adagolható és jó fényvédő. De szerintem nem ivódik be gyorsan és zsíros. Ez a -2 pont. De a hatása miatt ezeket kibírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

_-Mia-_

2013. augusztus 24.

Nekem nem vált be. két fázisra vált szét a folyadék... Büdös és ragad. Utálom, hogy a kupakját simán el lehet hagyni, a pumpa meg eldugul. Ja, és hogy válaszoljak az előttem szólónak: így van, a Hawaiian Tropicnak nem kell reklám, arról mindenki tudja, milyen jó, azért veszi meg. Ezt csak az ára adja el....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Villango

2013. augusztus 18.

Egész nyáron használjuk a sárgarépás naptejükkel együtt.
Nem szeretem hogy ennyire alkoholos, de a hatása jó, sőt, nagyon jó. Idén bebizonyosodott végleg nálam, hogy nem szabad, vagy is elnézést, felesleges drága agyonreklámozott termékeket venni irreális áron, mert nem éri meg. Én mindig nézem az ár-érték arányt, és ebben ez a cucc felülmúlja önmagát. :)
Ahogy az angol tanárom mondja mindig: az a termék ami agyon van reklámozva, az gyanús. Az valamiért önmagát nem tudná eladni.
Éppen ezért nem veszek nivea-t, ganrie-t.
A Sundance épp a harmadába kerül ezeknek...és egy próbát mindenkinek megérnek. ;) A hófehér bőrű párom délben nem ég le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Egész nyáron használjuk a sárgarépás naptejükkel együtt.
Éppen ezért nem veszek nivea-t, ganrie-t.

plinka

2013. július 18.

Ja, igen, a másik problémám vele, hogy alkoholos. Szerintem, csak annak való, akinek sok mindent elbír a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 18.

absinth

2013. július 10.

Utálom magam naptejjel kenni, nem bírom a ragacsos érzést-ezért idáig simán kimentem a fehér, érzékeny bőrömmel a napra, ráadásul általában a déli órákban. Asszem a bőrrák garantált :) De talán még nem késő változtatni, ezért vettem meg ezt a sprayt. 20-as faktort vettem tévedésből, 30-asat akartam. Féltem is hogy majd leégek vele, de nem. Pedig dél környékén voltam a napon. Előnyei: olcsó, átlátszó, nem ragadok utána, hamar beszívódik és hatásos. Hátrány: csak egy van neki, mégpedig a szaga. Borzasztó büdös, legalábbis nekem. Viszont cserébe elég lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

plinka

2013. július 10.

Hm. Lehet, hogy hülyeség, de én az arcbőrömre is használtam és kifejezetten zsírosította. Amúgy meg véd a nap ellen, de végül is ez a dolga. Nem fehér a bőröm, szóval, nem tudom, hogy hófehér bőr esetén milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!