Sundance

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2023. április 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Fényvédők

Nem csak táplálja az ajkak érzékeny bőrét, de széleskörű UVA+UVB-szűrőjével óvja is a nap káros hatásaitól. A parfümmentes, vegán formula avokádóolajjal és E-vitaminnal kényezteti ajkait, amelyek így még a forró napokon is hidratáltak és puhák maradnak. A természetes olajokkal és viaszokkal gazdagított ajakápoló kíméletes az érzékeny és irritációra hajlamos bőrhöz is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kremmacska

2024. június 11.

Nagyon-nagyon pozitív a véleményem róla, szuperül hidratál, egy minimális fényt ad, nem kenődik. Ár-érték arányban különösen 5*, de számos drágább terméknél is sokkal jobb. Nincs illata vagy íze. A fényvédő hatás csak még további pluszpont. Már többször újravettem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 11.

sz.rebeka

2024. június 10.

nagy volt a hype, megvettem, elhasznalom, de nem körözi le hidratalasban a carmexet.
viszont ebben lenyegesen tobb az spf, igy fenyvedelemre nagyon jo es nekem hajlamos is leegni a szám.
szóval ha nem kell extra hidratalas, csak a fenyvedelem a fontos, akkor 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 10.

szóval ha nem kell extra hidratalas, csak a fenyvedelem a fontos, akkor 5/5.

ddoorraa

2024. május 28.

minden táskámban van egy belőle nagyjából. jolly joker, ha esetleg megyünk valahova, és szükség van fényvédőre. kenem én arcra, minden hova :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 28.

Lyanna

2024. május 20.

Sajnos csak egy jóindulatú közepest tudok neki adni. Tavaly nyáron ezt használtam, idén is vettem, de valahogy akkor és most sem volt az igazi. Nem tudtam, miért, nemrég világosodtam meg egy barátnőm segítségével: azért, mert valójában nem, hogy nem hidratálja, de még szárítja is az ajkamat. Szerencsére nemrég találtam mást, ami bevált helyette (Bepanthen), így nem maradok nyárra stiftes 50 faktoros ajakbalzsam nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 20.

hhmartina

2024. március 24.

Fényvédős ajakápolónak megfelel,csak a szám ki fehéredik tőle le szeretne jönni a krém állaga ,például ha iszok,tehát gondolom nem szívódik be teljesen,ha figyelem és újra kenem jó lehet,viszont erre én 4 csillag pontot adok nem egészen érdemli meg csak pont elfér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 24.

Petra901018

2024. január 28.

Tavaly nyár előtt vettem, alig lehetett kapni.
Igazából rövid ideig ápol, és az én számat kiszárította.
Többször próbálkoztam, de mindig ez lett a vége.
Olcsó meg minden, de így nincs értelme.
Pedig szeretem a saját márkás termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 28.

Tavaly nyár előtt vettem, alig lehetett kapni.
Igazából rövid ideig ápol, és az én számat kiszárította.
Többször próbálkoztam, de mindig ez lett a vége.
Olcsó meg minden, de így nincs értelme.
Pedig szeretem a saját márkás termékeket.

NettiKadar

2023. október 24.

Szerintem kényelmes viselni, kicsit hidratál is, nem tudok belekötni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

Szerintem kényelmes viselni, kicsit hidratál is, nem tudok belekötni

g0809

2023. október 15.

Semleges illata van, jól kenhető, és szépen hidratál. Esti rutinban használom, mert már a hidegek kicsípik a számat, és szépen helyreteszi másnap reggelre, puha ajkakkal ébredek. Nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 15.

duchess_g

2023. augusztus 4.

En a Carmex fole vettem, mert az csak spf 15-os. Nem tudom mennyire megbizhato, azert vettem, hogy tegyek valamit az ajkaim fenyvedelmeert is :D Tobb ezer forintot sajnalok a gyogyszertari, szajra kenheto fenyvedo stiftekert, foleg hogy hamarabb megromlanak, minthogy el tudnam hasznalni meg nem is biztos, hogy jo lesz onmagaban (hidratalas stb.). Ez sem jo onmagaban, de mas fole kenve meg nem tudom mennyire hatasos, mert alapbol is eleg vekony retegben kenodik, nem lehet belole sokat felvinni, masik fole meg meg nehezebb kenni. De onmagaban meg azert nem jo, mert szarit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

kluc

2023. július 15.

Sűrűn újra kell lenni és kicsit zsíros, de nekem az volt a lényeg, hogy ne legyen szörnyű íze, mert korábban már megjártam ilyen fényvédős ajakápolókkal és most nem csalódtam, egyáltalán nincs íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.