Sundance

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. május 20.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Napvédő ajakápoló fotostabil UV szűrőkkel. Illat- és színezékmentes.

kissagi19

2021. június 18.

Májusban leégtek az ajkaim, és kénytelen volram valami fényvédő után nézni. Nem szárít, nem irritál, azóta pedig nem égtem le. Megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

hcsil98

2021. május 19.

Kellemes használni, magas védelmet nyújt, jó áron, ad egy kis hidratáltságot az ajkakhoz. A szemkörnyékes hacket nem próbáltam, pedig jó ötlet, nekem is több fényvédő csípi a szemem. Ha kipróbálom, jövök updatelni.
Azért nem 5 csillag, mert nincs meg az a wow hatás, amitől azt mondom rá, hogy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

yokkoa

2021. május 17.

Jöttem én is feldicsérni. Amiért beszereztem: két fényvédőm is csípi a szemem (octocrylene-mentes pedig mindkettő), és nem tudtam, mivel védjem a szem körüli bőrt, amikor egy bőrápolási csoportban ajánlotta valaki ezt az ajakbalzsamot. Magamtól soha eszembe nem jutott volna kipróbálni, de gondoltam, 500 ft-ot mindenképp megér. Ráadásul a szájra való fényvédőm is mindjárt elfogy (a Rossmannok polcairól meg eltűntek az eosok (hová lettek??? Miért?)), úgyhogy ennek duplán örültem. Szem köré felkenve hagy egy kis zsíros érzetet, természetesen, de amitől féltem, hogy könnyezem majd, meg dörzsölgetem emiatt, az szerencsére egyáltalán nem jött be. Sminkelni is teljesen jól lehet rá, ez is meglepett! Nekem nem csúszkál rajta semmi. Egyedül a vízálló szempillaspirálom gyanús, hogy emiatt pereg, de úgy, hogy alapozó, púder is van rajta, a szempillaspirállal még nem próbáltam. 2 pici kifogásom van csak ellene: az egyik, hogy az én ajkamat nem hidratálja eléggé önmagában, kell alá valami. A másik, hogy mivel a szem köré is vastagon használom, így gyorsan fogy. Ezeken felül tökéletes, filléres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

Lylien

2021. május 9.

Nagyon szép az INCI, jól hidratál, de tartósságban nem 5 csillag. Összességében viszont rosszat nem tudok mondani róla. Nyárra hasznos, hiszen mindenre is SPF kell. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

CoolMyMc

2021. április 30.

Nagyon örülök ennek a terméknek. Kevés ajakápolót látok naptejjel, főként 50 faktorral, és természetesen az ajkakat is érdemes védeni a káros sugarak ellen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

Queen16

2021. február 22.

Az ajkakat is fontoss védeni a káros UV sugaraktól így ez tökéletes erre a célra alkohol és parfum mentes ami plusz pont, sokáig elég viszont nappal többször újra kell kenni evés ivással lejön, enyhe fényt ad színt nem.
Minimálisan hidratál, nem rossz érzés az ajkakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

Minimálisan hidratál, nem rossz érzés az ajkakon.

mozartkuglof

2020. december 10.

Ha nem lenne benne a pálmaolaj, mint olyan sok mindenben, ez lenne a tökéletes termék. Naponta használom a szám környékére is, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

MademoiselleSumire

2020. november 10.

Végre egy illatmentes ajakápoló magas fényvédelemmel. Más ilyen termékről nem tudok. Ez nálam most le fogja váltani az Eucerin Lip Aktiv-ját, amit amúgy nagyon szeretek, de csak LSF15 a fényvédelme, és 1000-1200 Ft. Tartottam tőle, hogy nagyon zsíros lesz, és csak csücsülni fog az ajkaimon (mint az eddigi, általam kipróbált drogériás ajakápolók), de meglepően hamar beszívódik. Szuper. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

tonic

2020. augusztus 16.

2020.május 20. Magas fényvédelem, semmi zavaró illat vagy íz, jó hatás, könnyű felvitel, jó állag, mi kell még? Véd és ápol is szerintem, fogok még venni, ha kapok.
Update
Nagyon bevált,örülök,hogy itt véletlenül rátaláltam a jó véleményekre. Nagyon jó ez a magas fényvédelem, nem zavaró az ajkakon és szerencsére még múlt héten is láttam az üzletben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Update

Doridia

2020. július 7.

Szuper kis ajakápoló! Illatmentes, kellemesen hidratál, nincs olyan érzése az embernek, hogy a termék "ül" a száján. Kellemes viselet és persze az aduásza, hogy magas fényvédelemmel véd is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.