Sundance

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2022. június 9.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Napvédő ajakápoló fotostabil UV szűrőkkel. Illat- és színezékmentes.

Vivus94

2022. június 22.

Ár / érték aránya miatt kap 4 csillagot, állagra pont megfelelő, nem olvad túlságosan de nem is túl kemény, 50 spf szerintem nagyon jó ennyi pénzért és végre nem csillámos mind a 30-as testvére, az brutálisan szárított így. Szóval ő egy kedves, olcsó, könnyen beszerezhető (ha épp nem készlethiányos) fényvédő ajkakra, ami véd a naptól de sajnos hidratálni nem hidratál eléggé, könyen lekopik a számról így folyamatosan kell újrakenni a védelemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

MissKrux

2022. június 17.

Számomra sajnos nem vált be, nagyon durván kiszárította a számat. Olvastam a kommentekben, hogy valaki anyajegyre kente spf-nek, szerintem én is így fogom hasznosítani, hogy ne menjen kárba. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

trixyyhprincess

2022. június 9.

Épp tegnap vettem a dm-ben, szóval nem szűnt meg. 😊
Ezelőtt a Lavozon SPF30 ajakápolót használtam, de azt vettem észre, hogy elég csúnyán szárítja a számat, ezért váltottam erre a termékre. Szerencsére ennél még nem tapasztalok ilyesmit egyáltalán.
Könnyen kenhető, nem fehéríti/színezi az ajkakat.
Kis segítség: A fényvédők között fogjátok megtalálni, nem az ajakápolóknál. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 9.

Épp tegnap vettem a dm-ben, szóval nem szűnt meg. 😊
Könnyen kenhető, nem fehéríti/színezi az ajkakat.
Kis segítség: A fényvédők között fogjátok megtalálni, nem az ajakápolóknál. 😊

Tesz.Szi

2022. június 1.

Nagyon szeretem, nem szárítja a számat, mint a 30-as testvére. Pont ma vettem belőle 2 tubussal. Hónapok óta keresem, lehet többet kellett volna. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Teokleia

2022. május 26.

Én úgy látom, eléggé gyártják még, legalábbis '22 május végén teli polcokat láttam belőle több DM-Ben is. Krémes, sárga viasz, könnyedén kenődik, nem fehéríti az ajkam és kiválóan véd. Szemkörnyékre is teszem, ha oda nem tudok újra kenni a színezett stickkel napközben. A harmincas színezett társát elteszem télre, ő lesz a nyári társam 😍 egyelőre nem szárít, remélem, hosszú távon sem fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

Edo88

2022. május 21.

Az biztos, hogy tényleg faktoros. Még kb 2020ban volt hozzá szerencsém, azóta is megvan. Hol ezt hol a narancsszínű társát használom felváltva. Akkoriban még néha jártam szoliba, és amikor volt egy heg a lábamon ezzel kentem be mivel elfelejtettem otthon lekenni naptejjel. Na szoli után rögtön lehetett látni hová tettem belőle, mert rendesen rikított ott a bőröm szóval valóban hatásos. Engem nem szárít pedig az én szám nonstop télen nyáron ki vagyok cserepesedve és az sem segít, hogy rágom is a szám. Tehát nem mondanám, hogy rosszabb lesz tőle mint nélküle. Feladatát ellátja. Anyajegyekre szoktam még felvinni belőle, ha sokáig napon tartózkodom és csak kevesebb faktoros krémet használtam jól tud jönni egy SOS pöttyözésre a nagyobb anyajegyeimre. Mindent összevetve jó kis termék, szuper áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

Alice83

2022. április 20.

Jelen pillanatban ezt használom..kényelmes kellemesen viaszos, nem fényes és hidratál..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 20.

hoembera

2021. november 21.

Annyira akartam szeretni de nekem kiszárította a számat. Lehet, hogy ahogy valaki írta, kipróbálom még úgy, hogy estére valami brutál hidratálót kenek fel, mert amúgy annyira jó lenne, illat- és alkohol mentes, szép INCI-vel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

H4niko

2021. szeptember 12.

Szép az inci, de hidratálás szempontjából nekem ez kevés. Ha olyan naptejet rakok az arcomra, akkor a szemem köré kenem, mint fényvédő. Az spf 50 miatt nyáron fogom továbbra is használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Pipere

2021. szeptember 11.

Igazából csak kíváncsiságból vettem meg, szerencsére nem szokott baja lenni az ajkamnak nyáron se. Ezzel se égett le, de nem tudom mennyire hasznos igazából. Hidratálónak nem jó de sokáig fennmarad az ajkakon tehát hosszan tud védeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.