Sundance

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. május 20.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Napvédő ajakápoló fotostabil UV szűrőkkel. Illat- és színezékmentes.

tonic

2020. május 20.

Magas fényvédelem, semmi zavaró illat vagy íz, jó hatás, könnyű felvitel, jó állag, mi kell még? Véd és ápol is szerintem, fogok még venni, ha kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 20.

Bagette

2020. május 5.

A legjobb fényvédős ajakápoló a legjobb áron, imádom. Mindig feltankolok belőle, mert csak tavasz közepétől kapható. Annyira jó, hogy nem kell vele kompromisszumot kötni se ár, se minőség tekintetében :D Semmi kellemetlen íz, pont jó állag, nincs semmi illata, és egész jó fényvédő összetevők és még hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Andii017

2019. augusztus 1.

Nagyon kellemes az ajkamon, sokáig hidratál. Biztos újra fogom majd venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Nagyon kellemes az ajkamon, sokáig hidratál. Biztos újra fogom majd venni

svekits

2019. július 31.

Nagyon nagyon jó ajakápoló. A klímaszezon kezdetén múlt hónapban nagyon kiszáradtak az ajkaim és semmi, de semmi nem segített, még olyan termékek se, amiket korábban nagyon szerettem (carmex, la-roche posay). Ezt valójában a benne lévő faktorszám miatt vettem meg, de nagyon jól helyrehozta a számat, már nem szárad ki, és nem is félek, hogy leég a szám vagy előjönnek a szám körüli szeplők. Nyárra, napsütésben hűséges társ, de nekem az éjjeliszekrényemen is ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

blondie95

2019. július 29.

En a töltött szamra hasznalom mint fenyvedö. Hidratalasban pl. a Carmex sokkal jobb, de szamomra strandon vagy szoliban kötelezö darab. Az ara pedig vilagbajnok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Krikike

2019. július 29.

Én nem csak a számra használom hanem itt ott anyajegyekre is, égési hegre Jól hidratál nem ragad, nincs rossz íze, és tengerparton sem égett meg vagy húzódott a friss égési hegem. Ennyi pénzért szerintem egy nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

ponilopopolopo

2019. június 26.

Nagyon jó termék, sokáig tart, könnyű eloszlatni. Kellemes viselet, egyszerűen imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

adra

2019. június 24.

Nagyon szuper, picit hidratál, és tartós is! Nincs fura íze és jól terül az ajkakon :) Sajnos Roaccutan kúra alatt önmagában nem elég, így egy alsó rétegként használom, de annak szuperül bevált, jó érzés, hogy az ajkaimat is védem :D Ennyi pénzért nagyon szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Martu0508

2019. június 21.

Végre egy fényvédős ajakápoló, aminek nincs naptej íze a számban! :D Nyárra nekem bőven elég, az én ajkaimat a hideg jobban megviseli mint a meleg, így a hidratáló hatása bőven jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

nyk

2019. június 11.

Tengerparti nyaralásra vettem meg. UV védelem szempontjából jól teljesített, egyáltalán nem égtünk meg, pedig egy hétig non stop napon voltunk. :) Viszont nekem kicsit szárította a szám (igaz eléggé szeles idő volt végig), úgyhogy este lefekvés előtt mindig használtam a jól bevált Carmexemet. Így nem volt semmi gond. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.