Sundance

Ár:   500-600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 2.

Ár:   500-600 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, nyugtató és hűsítő napozás utáni testápoló érzékeny bőrre, tápláló panthenollal és allantoinnal. Az intenzív hidratáló formula, az Aloe Vera és a glicerin megakadályozza a bőr kiszáradását, és így megtartja rugalmasságát és ellenálló képességét. E-vitamin védi a bőrt a szabad gyököktől és megakadályozza a bőr öregedését.

24 órás hidratáló ellátás,
Bőrgyógyászatilag tesztelt,
Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószereket.

Kiszerelés: 200 ml

danyadi77

2019. július 16.

Elsősorban azért vettem, hogy a megégett felületet kezeljem vele (néha előfordul). Nyugtat, csillapít, és nagyon finoman hámlok csak utána, nem durva cafatokban, színemet megtartva. Kicsit nehezen szívódik be, kicsit vári szoktam az öltözéssel. Hasonló terméket nem nagyon próbáltam mostanában, de ezzel meg vagyok elégedve, ár/érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

tenagi

2018. június 16.

Egyszer nyaralás előtt jöttem rá, hogy elfelejtettem betenni naptejet és napozás utáni krémet. DM volt közel, így a saját márkásukat vettem, mert jó áron volt. De ez nagy meglepi volt...imádom! Hajlamos vagyok a fehér bőrömmel a leégésre, (főleg tavasszal, amikor elfelejtem magam bekenni naptejjel) de ezzel a kis cuccal átvészelhető. Megnyugtatja a kipirosodott bőrt, és ha időben kenem fel, nem hámlok le, hanem bebarnul a bekent terület. Eltűnteti a húzó érzést, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

sabrirory

2017. szeptember 7.

Egy kiràndulás alkalmával sikerült beszerezni, ugyan is aznap borzasztóan leégtem. Remek kis cucc! Olcsó és teszi a dogàt!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

dorcmorc

2017. június 10.

tavaly nyáron volt szerencsém egy másfél hónapos nyaraláshoz. minden napot ezzel zártam, illatmentes tehát nyugodtan fújhattam a parfümöt este, ha mentem valahova, nem kellett attól tartanom, hogy a bőrömön lévő kenceficével majd valami émelyítő bűzt fogok árasztani. könnyen beszívódik, jól hidratál megnyugtatja a hófehér bőrömet a napozás után. Idén is újraveszem, ha megtalálom az üzletekben. szerintem ár érték arányban az egyik legjobb a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

pilleriin

2016. május 10.

Jó az ára, illatmentes, teszi a dolgát, remek kis cucc. Nem csodaszer, de jól teljesít, és nagy öröm, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Timcsi85

2015. augusztus 2.

Kellemes állagú, eleinte kissé ragacsos, de a beszívódást követően kb. 10 perccel már komfortos.
Az összetevői és az illatmentessége miatt tetszett meg. Lágyan hűsít is a felvitelt követően, összességében teljesíti, amit vártam tőle, de semmi extrát nem ad - 4 csillagocska.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

bogiath

2015. június 15.

Mindegyik DM sajátmárkás sundance napozás utáni kencét megvizsgáltam az üzletben és végül ez tetszett meg az összetevői miatt. Nagyon fehér a bőröm, hamar leégek, szeplősödöm a legerősebb naptejek ellenére is. Bíztam a panthenolban, mert gyerekkoromban volt egy ilyen nevű habos spray amivel lefújtak mikor szétégtem... biztos van ebben is, mert érzem az illatán, ami egyébként alig van neki. Ellenben hatàsa! Strandon leégtem, még ott helyszínen bekentem magam, 2 rétegben mert hipp-hopp beitta a bőröm. Meg sem éreztem, hogy ràkvörös a vàllam, máskor egy ilyen helyzetben aludni is nehéz mert fáj, érzékeny a bőr. Csak ajánlani tudom, nagyon szuper krém, biztos, hogy újra is veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

oroszi

2015. június 8.

2 hete vettem mert a párom igen nehezen barnul és inkább le ég , és valami kellett a bőrére napozás után . Vörös volt szegénynek a válla és a háta és Ő az , aki hámlik és alatta a szín is lejön és csak pirul ennyi . De ez a krémtől igen keveset hámlott és csak a barnult bőre maradt meg és ha hámlással nem jött le a színe sem. Többször újra fogjuk venni az összes közül esküszöm ez a legjobb !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin