Best of Beauty 2019

Sundance

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makeuplover20, Módosítva: 2013. június 23.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nileve

2019. május 12.

Amíg nem vagyok kellőképpen barna, addig a másik karotinos, krémes verziót szoktam használni a Sundance-től. Bár meg kell jegyeznem, amúgy sem vagyok hajlamos a leégésre, így nem aggódok túlságosan. Amikor pedig már úgy éreztem, hogy kellőképpen barna vagyok, akkor váltok át erre a csodára! Nálam sokkal látványosabb változásokat ér el, mint a másik fényvédő, hihetetlen gyorsan barnulok vele tovább és mélyült vele az addigi barnaságom, persze pont ezt is ígérné a termék. Egyetlen kivetnivalóm talán a formulája, nem igazán kedvelem ezeket az olajos dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Juca84

2018. június 28.

Nagyon jó termék és nagyon jó az ára is. a Piz Buin 15 faktoros napolajat használom/tam, de csak a Müllerben kapható és 3x ennyi az ára... :/ Minőségben nincs nagy különbség a 2 termék között (ez 6, az 15 faktoros), szóval lehet, hogy ennél maradok. Egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

zitam

2017. szeptember 23.

Nekem egesz jol bevált :) volt egy kis alapszinem es utana mar csak ezt használtam. Mondjuk nem lettem fekete de magamhoz képest nagyon szep színem lett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

monika.t

2017. július 16.

Lebarnult bőrön már tényleg szépen barnít (tovább mélyíti azt), de az "alapbarnaság" megszerzéséig nem merném használni a leégés veszély miatt. Az illata egyébként enyhe, számomra nincs fullasztó tipikus napozó "szaga". A vizet elég jól bírja, nem kell minden kijövet után újra fújni (nekem minden 2. után elég). Nem okozott semmilyen irritációt, az arcon kívül minden testrészre használtam. Azt tapasztaltam, hogy ha fújás közben a permete a fürdőruhára megy azt átmenetileg megfogja, de mosással szépen kijön belőle. Ár-érték arányban teljesen jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

bluesky87

2017. május 30.

Felváltva használtam a 20-as faktorú érzékeny bőrre való naptejjel, egy hét alatt csodaszépen lebarnultam a nászutunkon. Nem égtem le tőle, az érzékeny bőrömet sem irritálta. Korábban, más termék esetén ruhát már nem tudtam magamra venni a bekenés után, mert tiszta olaj lett minden körülöttem, azonban a törölközőt sem fogja meg, úgyhogy bátran öltözködhetek is! Könnyen beszívódik, nem kell 5 percenként újrakenni, a víz sem hozza le. Idén nyárra is már beszerezve, igaz még az alapszínt is meg kell először szereznem, de utána már csak ezt használom, hogy egyenletes, szép csokibarna színem legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Cukiduda

2017. május 28.

Előtte a Hawaiian Tropicot használtam, de tökéletes mása fele annyiért (vagy kevesebbért?).
Nagyon szeretem az illatát és tekintve, hogy alacsony a fényvédelme, lábra használom és oda perfekt. :) Szépen barnít, finom az illata. Amikor már barna vagyok, akkor karra is jó, de váll/mellkas/arc részekre, ahol érzékeny a bőr, érdemes kicsit erősebb Spfre váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

babyface

2015. július 26.

ebben az esetben tényleg hinni kell az ajánlásnak és csak és kizárólag lebarnult bőrön szabad használni! nekem az ilyen olajos formulájú napozók mindig napallergia szerű tüneteket produkálnak a bőrömmel (olyan mintha szó szerint 'megsütné' a bőröm, felhólyagosodik...) ezért már tényleg csak a nyaralás utolsó napjaiban szoktam használni, akkor se egész nap. lábra viszont minden alkalommal tökéletes lehet, ott valamiért nem hólyagosodik fel tőle a bőröm és mivel a láb kritikus terület barnulás szempontjából sokkal hamarabb és szebben barnul mint egy lotion állagú napozóval. szóval csak óvatosan ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

CosmoYuu

2015. július 26.

Alapjában barna voltam már (strandon dolgozás előnye...) így ezt csak rásegítés céljából vásároltam. Egész nap tartott, a bőröm nem szívta be annyira, nem kellett újrafújnom. Láthatóan barnább lettem tőle, mondjuk úgy, hogy szép aranybarna bőröm lett. A ruhán egyáltalán nem hagy foltot, az illata pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

csibe

2014. június 6.

Első használatra meg vagyok vele elégedve, egy idő után mondjuk felszívódik, újra be kell magam fújni. Az illata nagyon finom és én aránylag sokáig is éreztem, Szépen barnultam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate