Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Clinique, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Kategória:   Fényvédők

Átlátszó napvédő spray SPF20 védelemmel.

danyadi77

2020. szeptember 17.

Nagyon örülök, hogy megvettem, kifejezetten ilyen terméket kerestem és láss csodát, létezik. Miután már volt egy kis színünk, frissítésre használtuk, gyors fújás, kenés. Kirándulásra is ezt dobtam a táskába, egyszerűbb ezt fújni -ha hirtelen kell-, mint a naptejjel bajlódni. Annyira nem olajos hatású, mint vártam, szerencsére. Kevés fogyott belőle, pedig használtuk, és arra számítottam, hogy a fújás miatt majd sok kárba megy, de nem. Nem tudom már, mennyi volt, de baráti lehetett az ára, különben nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Az új csomagolásút vettem nyaralás előtt ebből az átlátszó napspray-ből. Tóparton voltunk, nagyon tűzött a nap, mégsem égtünk le. Alig fogyott, nem kellett sok belőle. Még bőven maradt belőle, pedig hárman használtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

asdf27

2015. augusztus 16.

Nem rossz de meg mindig ragad tőle az ember. Legközelebb inkább veszek egy Nivea vagy Garnier termeket amikor akciós lesz valamelyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Majkee

2012. december 11.

Nagyon szeretem. Világos, de könnyen barnuló bőröm van, ez a könnyű naptej pedig nekem éppen elég. Amire oda kell figyelni az az, hogy fújás után viszonylag hamar el kell dolgozni a bőrön, mivel alkoholtartalma miatt "elillan", akinek pedig érzékeny és leégésre hajlamos bőre van, annak nem ez lesz a megfelelő napvédő, hanem inkább valami krémállagú termék. Nekem mindenesetre csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Clinique

2012. június 27.

Nagyon szeretem ezt a napozó sprayt! Még sosem égtem le vele, nem hagy olajos érzést! :) Az ára is nagyon kedvező volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate